Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MAX24.pl


Recommended Posts

Dział militaria dość obszerny, sklep stacjonarny dobrze zaopatrzony, sporo sprzętu w sklepie, kupiłem u nich dwie repliki, jedna okazała się niesprawna, wymieniona od ręki, serwis na miejscu, zakupioną m-kę tuningowali za free, kumaty sprzedawca Arek z NSA, jednym słowem nareszcie porządny sklep w okolicy Zielonej Góry, ja jestem zadowolony

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W poniedziałek zadałem pytanie na temat interesującego mnie produktu mailem (na adres podany na stronie).

W środę wysłałem "reminder" bo nie było odpowiedzi.

Dziś jest czwartek wieczór i po 3 dniach roboczych nie ma żadnego odzewu.

 

W piątek w końcu dostałem odpowiedź. Co prawda z przeprosinami ale negatywną. Tzn że nie ma produktu który mnie interesuje.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

W poniedziałek zadałem pytanie na temat interesującego mnie produktu mailem (na adres podany na stronie).

W środę wysłałem "reminder" bo nie było odpowiedzi.

Dziś jest czwartek wieczór i po 3 dniach roboczych nie ma żadnego odzewu.

 

W piątek w końcu dostałem odpowiedź. Co prawda z przeprosinami ale negatywną. Tzn że nie ma produktu który mnie interesuje.

 

Ja wczoraj wieczorem napisałem im maila, dzisiaj raniutko dostałem odpowiedź, i to od kogoś, kto zna się na sprzęcie, którym handluje. Pomimo, że sklep na drugim końcu Polski, to jednak pierwszą replikę raczej u nich kupię.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na ceneo mają beznadziejne opinie.

 

przy zamówieniach internetowych wystarczy napisać "koszaryasg.pl" i dostaje sie automatycznie 15% rabatu.

 

sklep stacjonarny świetnie wyposarzony - kulki, gazy, repliki i inny szpej - wszystko na miejscu. Obsługa bardzo miła i uprzejma - zawsze doradzi i pomoże. Arek zna sie bardzo dobrze na rzeczy :)

 

Polecam bardzo Serdecznie ten sklep :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja opiszę co mnie się przytrafiło,postanowiłem kupić replikę LR 300 na aukcji w max24.pl.Od 2 dni moja cena była ceną najwyższą,dzisiaj zaglądam na aukcje i repliki już nie ma.Zadzwoniłem do max24 na infolinię i otrzymałem nastepującą informację:sprzedaliśmy replikę w sklepie stacjonarnym,dlatego została wycofana z aukcji.Przeczytałem regulamin aukcji dokładnie,nie ma tam wzmianki,że repliki bedące na aukcji mogą być jednocześnie oferowane w sklepie i że nie ma pewności,że jak wylicytujesz najwyższą cenę to ją otrzymasz.Ciekawa praktyka co???Jak dla mnie jest to niepoważne podejście do sprawy i źle świadczy o tej firmie,jednostronie zerwali umowę,powinno się pójść z tym do sądu.Takie jest moje zdanie jestem ciekaw co na to szef tej firmy i czy jest zorientowany w takich praktykach i czy je popiera?Jakby ktoś z firmy chciał znać szczegóły do proszę na PW pozdrawiam z lekka zdegustowany tym zajściem Duńczyk

Link to post
Share on other sites

Witam

Ja kupowałem w max24.pl giwerkę na raty. Jestem zszokowany sprawnością i szybkością obsługi. Od zamówienia guna do odbioru minęło 3 dni (w tym umowa ratalne) i wszystko można monitorować na ich stronce. Na prawde debeściaki. A do tego giwerka sprawna, kontakt telefoniczny i mailowy bez zarzutów.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem podobny przypadek co shooter62. Na aukcjach były wystawione 3 repliki od 1 zł. Napisałem do nich maila czy to aby na pewno nie odwołują aukcji przed czasem- dostałem odpowiedź że nie. Specjalnie z tej okazji wziełem wolne, wstaję rano i co widzę? Wszystkie aukcje od zł wycofane (poprzedniego dnia o godzinie 23 dalej wisiały na stronie). Nie wiem co oni kombinują, ale dla mnie to idiotyzm. NIE POLECAM TEGO SKLEPU , bał bym się coś teraz tam kupić, ze świadomością że potrafią mimo zapewnień odpierdzielić takie akcje.

Link to post
Share on other sites

Ciąg dalszy niewyjaśnionej i zakończonej aukcji,mam na szczęście wydrukowany regulamin i stronę z zamkniętą aukcją,gdzie widnieję jako wygrywający(czytaj najwyższa cena),dzisiaj to jest poniedziałek 27 kwietnia o 17 mają się ze mną kontaktować w tej sprawie,przysłano nawet emaila.Jeśli sprawa potoczy się pozytywnie,będzie można powiedzieć,że starają się poprawić wizerunek i relacje z klientem.Pożyjemy zobaczymy,jak sprawa się zakończy napiszę-pozdrawiam Duńczyk

Edited by shooter62
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jest finał sprawy z aukcją w max24.pl.Dzisiaj otrzymałem replikę,tą,którą licytowałem za cenę,która widniała jako najwyższa w momencie jej zakończenia.Rozmowy telefoniczne i maile dały pożądany dla mnie efekt i skutek.Również to,że dokładnie wypunktowałem ich regulamin aukcji a zwłaszcza to,że licytowanie(czytaj udział w aukcji jest podpisaniem dwustronnej umowy)w tym przypadku max24.pl zerwał ją jednostronnie i wiadome były tego ruchu konsekwencje-do sprawy w sądzie włącznie.Myślę,że w dużej mierze pomógł mi zrzut strony aukcji,gdzie widniałem ze swoją ksywką i ceną jako najwyższą w momencie zamkniecia przez max24.pl.Jest to również nauka dla wszystkich,którzy będą robić u nich zakupy,oby już więcej nie powtórzyły sie takie zdarzenia,można powiedzieć,że przynajmniej starają się poprawić swój wizerunek,pozdrawiam wszystkich Duńczyk

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Czołem :)

Jak na razie raz miałem przyjemność z tym sklepem. Zakupiłem tam replikę beretty M84 (która się okazała być snajperką 8-) ). Przesyłka i obsługa bez zastrzeżeń.

Jednak, jako że oczekiwałem czegoś innego, replikę zwróciłem. Zwrot pieniędzy trwał jakieś dwa tygodnie, ale jak byłem zapewniany, najpierw replika musiała być sprawdzona przez ich techników, potem księgość musiała podziałać... itd.

Całość przebiegła bez problemów, kontakt z gościem od ich działu militarnego dobry, ogólnie bez zastrzeżeń.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja specjalnie wybrałem się do sklepu, żeby móc zobaczyć repliki. Sprzedawca fachowo mi doradził, powiedział w co warto inwestować, a w co nie. Jedynym mankamentem, który mogę zarzucić jest to, że sprzedający poinformował mnie, że sprzedaje mi replikę z dużym upustem i jest to okazja. Po powrocie do domu okazało się, że replika jest tańsza o średnio 6zł. Taką nie uczciwą praktykę da się wybaczyć. Ogólnie polecam ten sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupiłem replikę 2 tygodnie temu i jak narazie nie ma żadnych problemów. Wiec przy sprzedaży stacjonarnej nie ma problemów. Jedyne co mi się nie podoba to to ze w piątek 11 zamówiłem baterie i ładowarkę, w pon sprzedawca powiedział ze w środę przyjedzie paczka i ze będzie dzwonił. Jest dzisiaj (18 pt. tydzień później) i dalej nie mam sprzętu. Co gorsza od 3 dni wydzwaniam i słyszę za każdym razem ze oddzwonią za parę minut, które się przeciągają w godziny, dni... Generalnie sklep oceniam na 3. Jest bo jest, artykuły są dobrej jakości ale obsługa fatalna

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Spory -

Zakupy przez allegro dwóch magazynków do repliki ak74 (początek czerwca). Szybka wpłata przez system allegro i długie oczekiwanie paczke kurierską. Po 5 dniach interwencja telefoniczna i zapewnienie "że już właśnie wysyłamy". Po 3 dniach roboczych przychodzi paczka ale z jednym magaynkiem i to wykazującym użytkowanie (licytowane miały być nowe). Interwencja telefoniczna i zapewnienia podobne jak za pierwszym razem po czym kontakt sie urywa. Drugiego magazynka do dziś brak.

Szczeże odradzam!

Edited by Yeneth
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie polecam , po zamówieniu i przedpłacie na konto (nie małych pieniędzy ) czekałem ponad półtora miesiąca na tower który i tak się nie pokazał w moim domy . Jedyny E-mail który mi wysłali to taki ,że odwołują zamówienie. Po tygodniu łaskawie zwrócili kasę . Pisze że jest coś na stanie a tego w ogóle nie mają ! NIE POLECAM !

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...