Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KillZone 2 - Zrozumieć Helghastów


Recommended Posts

Nie ulega wątpliwości, że Helghaści będą usiłowali Cię zabić. Ubrani jak naziści z przyszłości wyposażeni w te swoje świecące na czerwono ślepia, ale w rzeczywistości nie są tacy źli. W dalszej części artykułu będę starał się zgłębić i zrozumieć naturę tych morderczych najeźdźców, bo przecież nawet ci źli muszą mieć w sobie jakieś uczucia. "

 

 

http://www.ps3info.pl/article-46-Killzone-...-Helghastw.html

 

 

 

 

PREMIERA W POLSCE 28.02.2009

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To, że sam nie mam konsoli nie znaczy, że w KZ nie grałem.

Nie zwracając już uwagi na moje obiekcje do konsol, a zwłaszcza FPSów na nie, poczułem do tej gry takie jakieś wewnętrzne "fuj". :roll:

 

KZ2 niszczy!! Szkoda ze trochę nudna na początku ale od momentu misji ze snajperami na rusztowaniach masakra w najczystszej postaci :) i mimo wszystko .... Na chwałę Helganu!!

Link to post
Share on other sites

Widzę, że mamy krzyżowca z zakonu "blaszanego pieca" na forum. Skoro killzone to taki szit, to po co wersja na komputery? Żeby się powtórzyła sytuacja z GTA4?

 

 

Ja co prawda grałem tylko w demko, ale i tak mogę powiedzieć że jest to świetna gra dla maniaków dobrego odwzorowania broni. Niby są wymyślone, ale prawdopodobnie dałoby się je dziś wyprodukować :) Prawie czuć ciężar broni i oporządzenia :) Grafa jest wyśmienita. Sterowanie jest trochę dziwne - da się wyczuć przestoje w celowaniu, ale mieli to w patchu poprawić i chyba już to zrobili.

 

Świetne animacje postaci - w wojennej grze jeszcze takich nie widziałem.

 

Nie kupuję bo mam F3 i Burnouta do skończenia na platynowo ;) Ale jak sprawdzę to na pewno napiszę parę słów.

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites
Widzę, że mamy krzyżowca z zakonu "blaszanego pieca" na forum. Skoro killzone to taki szit, to po co wersja na komputery?

Amen!! K2 rządzi, tak jak rządzi GoW2 na X360. A PeCeciarze muszą sie obejść smakiem, dodatkowo "to jest szit, bo nie ma na PC".

Ah jeszcze trzeba dodać, że "ku...a przecierz na padzie nie da sie grać".

Wciąż trudno im zrozumieć, iż era fps-ów na PieCe skończyła się z GoW2 na eXboksa. Bo GoW`a2 nie ma i pewnie długo nie będzie.

A K2 NA PEWNO nie będzie :D

 

 

Jedyne dwie rzeczy które w Killzonie 2 mnie drażnią to:

- brak co-op`a, split w Girsach rządzi, nie ma możliwości grania ani przez net, ani na splicie - Guerillia wstydźcie się.

- spłycone w stosunku do pierwszego Killzona bronie, zamiast jakiegoś hi-techowego dizajnu wszystko raczej "uwspółcześnione". Buehhhhhhhh

 

Poza tym, cytując skecz Pajtonów: Super, Super.

Grafa miażdzy, nawet na 32" HDready kumpla - BTW: Czy K2 obsługuje FullHD; całkiem fajny poziom trudności, nawet na "normalu" można się nieźle powk...ć; AI kumpli z ekipy na przyzwoitym poziomie; dizajn lokacji i oczywiście Hellghastów cudo; itd, itp.

Ogólnie masz PS3 - kupuj K2! Nie masz PS3 a masz zamiar kupić, to kup PS3 z K2.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że mamy krzyżowca z zakonu "blaszanego pieca" na forum. Skoro killzone to taki szit, to po co wersja na komputery? Żeby się powtórzyła sytuacja z GTA4?

Nie powiedziałem, że chcę wersję na PC. Cieszę się, że ta gra nie wyszła na PC, bo po co nam coś takiego.

Sterowanie jest trochę dziwne - da się wyczuć przestoje w celowaniu, ale mieli to w patchu poprawić i chyba już to zrobili.

I to mnie chyba odrzuciło :D

 

 

A tak gwoli ścisłości, jeśli zaliczać mnie do jakiegoś zakonu, to jestem amigowcem :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Gra Zajebiaszcza, przed chwila przeszedlem i musze powiedziec jeszcze raz Zajebiaszcza. Na poczatku troche nudna, ale pozniej sie rozkreca. POLECAM !

 

Gra Zajebiaszcza, przed chwila przeszedlem i musze powiedziec jeszcze raz Zajebiaszcza. Na poczatku troche nudna, ale pozniej sie rozkreca. POLECAM !

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
A cóż w tym multiplayerze takiego super? Mój znajomy jakoś nie był zachwycony. Woli CoD4

Othar nigdy nie będzie tak, że coś będzie się podobać wszystkim.

Ja po dwóch dniach multi w KZ2 serdecznie podziękowałem CoD4. Płytka z tą gra już nie zawitała w czytniku mojej PS3.

Więc czym przekonał mnie do siebie Killzone?

Przede wszystkim system profesji <medyk, taktyk, itp> oraz specjalizacji <leczenie, respy, wierzyczki>. Każda "postać" ma swoje plusy i minusy. Oczywiście z czasem, wstęgi i medale, można niektóre specjalności wymieniać tworząc najbardziej pasująca nam "profesję".

 

Dalej, spore mapy. Poza Akademią i Rafinerią mapki są raczej spore i przestronne, na co bardzo mocno narzekał mój kumpel - pozdro Speed. Jednak stanowi to problem do czasu pojawienia się "profesji" taktyka i jego przenośnych respów. A początkowe bieganie ma na celu dobre poznanie planszy.

Co więcej nawet w Rafineri Tharis można zagrać zwiadowcą/snajperem - ale to już zboczenie.

 

Mała ilość broni może drażnić, co więcej niektóre profesje mogą pomykać tylko z odpowiednim - przypisanym danej profesji - uzbrojeniem. Czy to przesadza?

Niestety tak, przynajmniej mi. Zanim jako tako połapałem się z używaniem strzelby, wszystkie "wstęgi" inżyniera miałem prawie odblokowanie.

 

Czy coś jeszcze?? Chyba nie.

Jak wspominałem wcześniej jednym będzie się podobać bardziej CoD4, innym KZ2.

Jeżeli chcesz się przekonać czy warto inwestować w Killzone`a. Najlepiej pożycz sobie od kogoś i przetestuj.

 

PS. Oczywiście zapomniał bym o ważnej rzeczy. A mianowicie polski dubbing.

Tak, tak wiem niektórzy twierdzą, że to wstyd, hańba i "woda na młyn odwetowców z Bonn". Du...a tam :!:

Jednak ja osobiście strasznie się cieszę, że zamiast "angielskiego lektora" mam polskie:

Ofiary Wojny! Zabijcie ich wszystkich, nie okazujcie litości

Po prostu SUPER :!:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...