Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L AGM


Recommended Posts

Nie wymieniałem komory HU, więc temat dyszy jakby nie zaistniał. Przypuszczam, że podobnie jak w przypadku eMek ICS - można znaleźć zamiennik tylko trzeba poszukać - moze pasuje od innej repliki. A jak chcesz np z Alu, to zapraszam na priv - mam dostęp do warsztatu obróbki skrawaniem 8-)

Link to post
Share on other sites

Tylko jedna uwaga ... nigdy nie robcie tego bledu probojac ciac lufe precyzyjna pila ...

Jedyne wyjscie zeby to zrobic porzadnie to tokarka.

Inaczej lufe NIE BEDZIE JUZ PRECYZYJNA.

Koncowka lufy ma bardzo duzy wplyw na tor lotu. Spaczenie jej cieciem pogorszy wlasciwosci i to znacznie.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam opinie przedmówcy. Lufa obcięta szlifierką nie miała konta prostego między osią podłużną, a płaszczyzną cięcia. Efekt - kulkę "zwiewało" w jedną stronę w momencie opuszczania lufy. Ponadto na końcu każdej lufy od wewnątrz jest tzw. "fazka", której inaczej niż na tokarce lub frezem (o odpowiednim kształcie) na "koordynatce" wykonac się nie da

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja mam tego Scara AGMa. Kupiłem go rok temu w gunfire we Wrocku. Po upuście cenowym zapłaciłem 560zł zamiast 630zł. Strzelałem z niego cały rok. Na imprezie Panzerfaust w roku ubiegłym sprawdziliśmy prędkości i dało nam 410fps. W tym roku poszedł do tuningu i wymieniłem w nim preckę na Madbula 6,3mm. Ponadto dodałem tłumik i złotego Acoga. Oprócz precki nic nie trzeba było w nim wymieniać po roku użytkowania.

P.S. padły mi kabelki w batce i kupiłem firefoksa.

Jak macie jeszcze pytania, piszcie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Do tego scara pasują magazynki G&P (Czy ktoś wie, gdzie można je dostać? Szukałem low-capów.) zamontowałem nową baterie 9,6V 3000Ah śmiga jak ta lala na stokowej się zacinał tłok mimo iż został wymieniony. Na razie śmiga całkiem dobrze. Czeka mnie jeszcze wymiana gumki hop-up.

Edited by LAKIRANGERS
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Trochę czasu minęło od kiedy kupiłem swojego i trochę się pozmieniało. Na początek nowa, już 2 gumka HU i dystanser Systemy. Do tego lufa 550, oczywiście tłumik, żeby ją zamaskować. Sprężyna 130. Jeszcze nie mierzony ale jeśli w serii miał 410fps, teraz będzie ok. 450-460. Z magami bywa różnie, oryginalny notorycznie mi się wypina. Z zamiennikami jest ok. pasują chyba wszystkie w tym standardzie. Do kolby poszła batka 9,6V. Jestem coraz bardziej zadowolony z zakupu, nie mogę się powstrzymać od porównywania go SCARa Boya i zastanawiam się kto wybiera tamtego. Niestety, na skótek złego obchodzenia się z repliką zatrzask kolby mam już poklejony, dodatkowo odpadł selektor ognia z lewej strony. Nie przeszkadza to na szczęście w użytkowaniu. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto kupić takiego to polecam. Wymienić gumkę HU i wszystko będzie śmigać jak trzeba.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...