Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A3 450 fps AGM


Recommended Posts

Zamówiłem ten karabin i nie wiem czy dobrze zrobiłem. Jescze się moge wycofać. Czy M16A3 firmy AGM jest dobry? Tzn. Opowiedzcie mi coś o nim. Czy jest celny? Jak dalego strzela? Ponoć ma 450fps. Jaki on jest naprawdę ten karabin? Czy wart jest tych 650 zł? Proszę doradzcie.

Link to post
Share on other sites

Badałem taką jedną emke. Na chrono madbulla i kulencjach 0.25 miało mniej niż 340fps (nie pamiętam dokładnie). Do tego guma odrazu do wymiany. Budowa wogóle taka sobie. Lepiej wygląda emka boyi. Osobiście bym nie kupił.

Link to post
Share on other sites

A czy np. ten karabin jest dobry: http://www.allegro.pl/item574964497_cyma_a...ostawa_24h.html

 

 

Nie chodzi mi dokładnie o ten sklep, moge coś wziąć z taiwangun, ale napiszcie mi co będzie dobre tak do 650zł. Chodzi mi szczególnie o dalekostrzelność, celność ale siłe też. Żeby z 40 metrów dało się w człowieka trafić albo i z więcej. Dokładnie chodzi mi o coś do 650zł, elektryczny karabin szturmowy. Byle by było na raty :).

Edited by grzesiek_92
Link to post
Share on other sites

To znaczy to i tak będzie na raty kupione, ale np. jak jest różnica między http://www.taiwangun.com/shop,show,1021 a http://www.taiwangun.com/shop,show,1408 ? Bo mi wystarczy celność na 45-50 metrów i jeśli ten starszy akm spełnia ten wymóg, w dodatku kupie nową gumke HU to chyba mi wystarczy? W sumie te Ak sie mało co różnią. Ten sam GB, w dodatku w 036 dostaje dosyc dobry akumulator, karabinek w wiekszosci z metalu no karabiny sie roznia "innością" ( :D ) ale i tak widze że bardziej mi przypasuje AKM. Tylko czy moze mi ktos powiedziec na jaka odleglosc karabin strzela celnie, byłoby fajnie (a i z jakich kulek).

Link to post
Share on other sites

Mylisz się i to bardzo ;) Ten AKM którego pokazałeś jest starszy i ma starsze (słabsze) bebechy. A ten którego ja Ci pokazałem nie dość że ma nowe bebechy to jest wykonany ze stali a nie z jakiegoś tam stopu (chyba znal) i do tego jest w nim nowy system rozkładania czyli tak jak oryginał a nie wszędzie śruby jak w starej Cymie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Te kulki 0.28 to nie ciut za ciężkie do tej repliki ?

 

 

Na 450 fps? Co ty. Zresztą jakiś spec mi radził takie kupić, pozatym na TYM forum w opisie tego karabinu wszyscy co testowali ten karabin przy różnych wagach kulek, mówili że najdalej, najcelniej leca kulki przy 0.28. Lecą prościutko na 50-55m, dalej na 80m.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...