Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z kolimatorem EOTECH 552


Recommended Posts

Ja też się podepnę.

Z moim koli 551 elementa to jest tak, ze włożyłem za mocne baterie i spaliłem go, ale nie diodę czy bezpiecznik (którego tam nie ma ) tylko spaliłem ten cały układ - włączanie, podjaśnianie i zmienianie koloru plamek, da się to naprawić raczej tylko w taki sposób że będe miał jeden kolor (wybrałem czerwony) i jednym kliknięciem będzie odrazu na najmocniejszym podświetleniu. Czyli włącz i wyłącz i tyle..

na razie kolimator jest u elektryka ale coś długo mu to zchodzi ;<

I mam też problem jak reszta ze słońcem ;/ testował już ktoś killflash na eotechu ? dużo pomaga? opłaca się wydać 50 zł na niego ?

Edited by Homer96
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:icon_neutral: wam panowie przynajmniej działa.

 

Mój Element 552 nie chce się wcale włączyć wam to chociaż działa krzyżyk. Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale regulowałem go z prawej strony śrubokrętem. Nie sadze żebym coś przekręcił bo go wyregulowałem jak trzeba. Po regulacji chciałem go wyłączyć wciskając te dwa przyciski lecz nie chciał się wyłączyć...Pomyślałem że porostu jakiś "lag" bo próbowałem chyba z 5 min wyłączyć go jak trzeba i w końcu wyjąłem ten pojemniczek z bateriami. Po takim "resecie" koli już nie chciał zaskoczyć mimo że zmieniałem mu baterie na świeże a działał dobrze na starych. Co polecacie zrobić? :icon_neutral2:

Edited by bojopz
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Hej, wiem że już wcześniej było pisane, ale może ktoś znalazł patent.

ET552 bez przedniej szybki.

Czy coś innego tam można wstawić, albo skąd coś na wymiane (poza kupnem walniętego koli), no i przede wszystkim JAK ?

Starą, pękniętą musiałem wyszarpać na chama.....

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 5 months later...

A ma ktoś patent na to żeby dało sie eotecha używać tzn co zrobić żeby zlikwidować lustro na tylnej szybce. Kupiłem niestety najtańszy :-( i jest masakra widzę w szybce to co jest za mną (odbija lustro) i ledwo to co jest przed lufa.

Będę wdzięczny za każdy patent (oczywiście oprócz porady "sprzedaj to g%#no" ;-)

 

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Witam, mam troszkę inny problem z Eotechem. Mianowicie w trakcie regulacji koli po zamontowaniu w nowej replice okazało się, że punkt celowniczy nagle uciekł w lewo, do tego stopnia, że celując do kartki A4 w odległości jakichś 30 kroków, kuli lecą ok. 1m w prawo od kartki!!! Stało się to nagle, próbowałem kręcić regulacją i nagle poczułem silny opór. Rozebrałem wygląda na to, że śruba od regulacji bocznej plamki się ukręciła!!! (China - co Pan poradzisz). Jest możliwość wymiany tej śruby? Czy ktoś z kolegów zna osobę, która może mi to naprawić? Najlepiej z Dolnego Śląska, ale mogę też wysłać.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Witam mam problem, wymieniłem nowe baterie w ET551 i co się stało, na gdy wyjmę i włoże baterie sam kolimator się włącza przełącza się na czerwony i schodzi na najniższy stopień świecenia jak normalnie procedura startowa, po czym można włączyć i wyłączyć go przyciskiem ON reszta nie działa regulacji też nie ma bo jak chce dać mocniejsze światło to trzeba wcisnąć strzałkę w górę czyli ON i się wyłącza tak jakby wszystko zrobiło się na krótko i działa tylko na ON jak włącz/Wyłącz, wiecie co może być przyczyną?

Link to post
Share on other sites

Nie XD wszystko jest, kupiłem nowe baterie i najpierw celownik był tylko zielony nie reagował na przyciski wyjąłem i włożyłem znowu baterie i jak wszystko tylko się styknie sam się włącza z czerwoną kropką i od najmocniejszej mocy świecenia przeskakuje sam do najsłabszego i działa tylko guzik jeden guzik ON, działa on jako włącznik i wyłącznik a regulacji nie ma bo inaczej się wyłączy zmiany koloru też nie bo te dwa pozostałe nie działają i jak ET wyłącza się wciskają strzałkę w górę i w dół tak tu wystarczy po raz kolejny wcisnąć ON, działa teraz jak prosta latarka

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...