Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria w zewnetrznej kieszonce


Recommended Posts

Nigdy mi sie nie podobalo noszenie duzych (12V) baterii w zewnetrznych "kieszeniach" przyczepianych na rzepy na kolbie czy lufie...

 

wg mnie wyglada to wiesniacko ;)

 

ale jednak w rzeczywistosci takie rozwiazanie jest rowniez stosowane :)

 

r1505019445.jpg

Zolnierze salwadorscy w Iraku w zestawie dołączony zapasowy magazynek

 

foto wyszperane przez REMOVa

Link to post
Share on other sites

Hmm ...

Słuszna uwaga ze strony Dorotki, chociaż wymiana magazynka musi być szybka. Wszak trzymamy rękę cały czas na magazynku.

I tak btw. Oni ten magazynek mają na foregripie a w większości wypadków torebkę na baterię montuje się na kolbie.

 

Edit: Wymiana nie będzie szybka .. Przecież Magazynek wysuwa się w stronę strzelca. Jak on się tam w ogóle miesci? Przecież wydaje się ze odległość między kieszenią a komorą magazynka jest mniejsza niż długość samego maga... Jeżeli się mylę to porawcie.

Link to post
Share on other sites

a mnie się wydaje ze zołnierz tymbardziej salwadorski (wszyscy znaja słynną armię Salwadoru :wink:) wie lepiej co mu jest wygodne i poręczne zwłaszcza stojąc w niemniej slynnym Iraku :lol:

 

ten w tle ma tą ładownice czyjak to nazwac na boku łoża. swoją droga gdyby było od góry łoza to będzie tam mniej miejsca niż pod łozem bo z jedej mamy przyządy celownicze a z drugiej strony mamy uchwyt transportowy...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...