Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Odgrzewamy kotlet :D

A teraz pytanie za kulkę w łeb ;) Ma to ktoś? http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...IME-coyote.html I nie chce słuchać (czytać) że to do tyłka nie podobne, pytam czy ktoś to ma i używa? Bo z tego co sam widziałem i macałem w sklepie to nie głupia jest ta kamizelka, przyczepił bym się tylko do ładownic bo są lekko ciasne ale ogólnie wrażenie sprawiała naprawdę solidnej.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jarek co , ty gadasz jacy nie śmiali , czasu nie ma.

 

Witam , mamy takie kamizelki , są całkiem wygodne , super do noszenia repliki na wbudowanym zawieszeniu jednopunktowym , ful regulacji , ładownice pojedyncze 10 szt.

Proszę o pytania chętnie pomogę.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja mam zwyklego "CIRASa" chinskiego w MC juz kilka miechow i trzyma sie bardzo dobrze :) nic sie nie rozlatuje itp. Szkoda tylko ze Molle krzywo naszywaja i kolor kiepski

widziałem te kamizelki o które pyta Marcinek83 i od strony wykonania (w sensie szycia) nie ma im co zarzucić.

 

molle prosto naszyte, wielokrotnie przejechane maszyną,

generalnie widać polepszenie wykonania... od wcześniejszych wersji

co do koloru się nie wypowiadam, ale zdjęcie na gunfire/airsoftguns jest bardzo kiepskie - aż fioletowe :(

Link to post
Share on other sites

Kamizela o ktorej mowicie, widzialem w sklepie Najemnik na Ochocie i kolor byl calkiem fajny, lepszy od poprzednich cirasowych chinoli (jak moj w MC).

Widzialem w kolorze CB, ale niestety nie znam sie na tym bardzo i trudno mi powiedziec czy to obok prawdziwego CB moglo usiac czy sie schowac

Link to post
Share on other sites

Zmieszczą się do tej kamizelki magi od AK?

 

Podłączam się także do pytania które zadał OFF.

Pozdrawiam.

 

 

magi do AK się zmieszczą,

do pomolowania możesz użyć choćby farb Montana Gold.

na chiński poliester łapią doskonale.

 

to nie krylon ani nfm, ale bedziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...