Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiary baterii


Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy. Sam drążyłem dziure w kolbie do AK i jest w niej dosc malo miejsca. Zastanawiam się jaką batke maxymalnie mógł bym tam wcisnąć. Jesli ma ktoś takie baterie, to prosił bym o podanie wymiarów... (długość, szerokość, wysokość)

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,847

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,845

 

Może ktoś miał już podobny problem i zaproponuje jeszcze inną batke?

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Bas, myślałeś nad li-polami?

 

Tylko nie znam sie na tych batkach takze nie wiem czy np taka uciagnela by mi 440 fps 7,4V - 1000mAh LI-PO wydaje mi sie, ze postrzelal bym na niej bardzo krótko. Jak mozesz to napisz mi cos o tych batkach. Pozdrawiam.

 

 

LogaN dzięki za wymiary.

Edited by bas
Link to post
Share on other sites

Jest o nich dość ciekawy temat na forum, poszukaj, bodajże w tym samym dziale.

Ja mam u siebie M120, silnik stock g&p, zębatki też, łożyska 8mm i batka 7.4 1000mah daje wystarczający rof (nie jest to kosiara, ale jest przyjemny) i jeszcze nie było sytuacji, żeby mi nie starczyła na strzelankę, ale z drugiej strony nie sieję kompozytem na prawo i lewo. Na początku kwietnia powinienem coś więcej napisać o tym, ile kulek potrafi uciągnąć.

No i te baterie są naprawdę malutkie, moja eMka dzięki nim ma zwykłą składaną kolbę (nie SF) i risy bez puszki. ;) A mieszczą się w niej DWIE baterie. :D

 

O, proszę: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=19780&st=140

Edited by Shadow
Link to post
Share on other sites

Widzę, że ktoś ma dobry humor...

Proponuję jeszcze raz przeczytać przed ostatnie zdanie autora tematu, zamiast wyskakiwać z osobistymi wycieczkami.

Marcinek, zawsze miałem Cię za osobę spokojną i poważną, ale widać myliłem się.

Edited by Shadow
Link to post
Share on other sites

Widzę, co pisze w pierwszym poście i zamiast oburzać się postami innych użytkowników podałem ciekawą według mnie alternatywę, jaką są li-pole. O tym, że musi uważać pisze w przytoczonym przeze mnie temacie. Ładowarkę można dostać grubo poniżej 100zł, więc koszty przejścia ze zwykłych baterii na li-po stosunkowo szybko się zwracają.

Owszem, nie musi tego robić, ale nikt mu tego nie zabrania, dlatego uważam, że sarkazm w Twojej wypowiedzi był niepotrzebny.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że dalej mijamy się z tokiem myślenia.

Ja bym raczej porównał powyższy przykład do takiej sytuacji:

Gotujesz sobie na ognisku i stwierdziłeś, że potrzebujesz rusztu. Pytasz, jaki ruszt najlepiej będzie kupić na ognisko i ktoś rzuca pomysł z przerzuceniem się na Esbita. W 5 poście w temacie zaczynasz interesować się Esbitem, prosisz o dalsze info o nim, które dostajesz i w tym momencie wpada rozwścieczony użytkownik forum, który jest zbulwersowany możliwością używania Esbita.

 

edit: Powracając do tematu: Bas, to zależy jaki masz silnik, zębatki, sprężynę i podkładkowanie.

Edited by Shadow
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...