Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Fajnie, i co to wprowadziło do tematu?? Poza tym, tranzystory MOSFET kupisz w elektroniku a układ polutujesz sam w 5 minut.

 

Dokładnie, pierwszy lepszy sklep elektroniczny i po sprawie.

 

Nie wiem po co ludzie kupują w "internecie" przecież to jest nie opłacalne i jeszcze nie potrzebnie się kasę wydaję na przesyłkę.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

PS: Tak, wiem MAJOR762 błyszczę wiem... :wink:

Link to post
Share on other sites
PS: Tak, wiem MAJOR762 błyszczę wiem... :wink:

Patrz, teraz nawet wypadałoby Ci pogratulować bo to jeden z niewielu momentów kiedy "pozostajesz w cieniu"...

 

Powiedzmy że stać mnie na kupno gotowego układu.

Nie mam czasu na lutowanie, bieganie po sklepach..

Gotowe układy to zazwyczaj badziew robiony na najtańszych częściach przez cwaniaków którzy chcą zarobić na naiwniakach, bez obrazy.

Link to post
Share on other sites
Gotowe układy to zazwyczaj badziew robiony na najtańszych częściach przez cwaniaków którzy chcą zarobić na naiwniakach, bez obrazy.

 

Nie pisz czasem głupot, nie każdy daje najtańsze elementy. Ja daję dość długą gwarancję na swoje układy, coś się stanie osoba najczęściej dostaje od razu nowy układ ew. jeżeli to błahostka to zostaje usterka usunięta więc po co miał bym dawać najtańsze elementy? Niestety nie robię na razie żadnych układów ponieważ nie mam czasu.

 

Btw ja nie wystawiam żadnych układów na allegro czy innych portalach w gwoli ścisłości.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

Nie pisz czasem głupot, nie każdy daje najtańsze elementy. Ja daję dość długą gwarancję na swoje układy, coś się stanie osoba najczęściej dostaje od razu nowy układ ew. jeżeli to błahostka to zostaje usterka usunięta więc po co miał bym dawać najtańsze elementy? Niestety nie robię na razie żadnych układów ponieważ nie mam czasu.

 

Btw ja nie wystawiam żadnych układów na allegro czy innych portalach w gwoli ścisłości.

Napisałem że zazwyczaj, to raz. Dwa, to piszę właśnie o osobach które wystawiają takie układy na allegro. Widziałem już kilka aukcji i za każdym razem na pytanie "jaki tranzystor został użyty" odpowiadali "nie podaję takich wiadomości", jedyne co podawali to jakieś parametry typu "mega moc 200 wat, przeznaczone do najsilniejszych tuningów" itp. A układy były pozalewane w całości jakimś badziewiem tak że nie było widać tranzystorów. Czy chociażby MOSFET Apple sprzedawany kiedyś na Specshopie za chorą cenę i robiony na dziadowskim tranzystorze.

Link to post
Share on other sites

Miałem przewody KA w zabezpieczeniu do Lipo i są nic nie warte wg mnie. U mnie się grzały przy Systemie Magnum co powodowało że nie dało się używać zabezpieczenia bo przewody się grzały, dopiero wymiana na 2,5mm^2 przewodów modelarskich spowodowała poprawę. Są one sztywne i o małym przekroju poprzecznym (1mm^2 albo 1,3mm^2).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...