Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borń boczna dla snajpera


Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie g5 bez kolby lub g5k (firma Galaxy).Czy nada się jako broń boczna do mojej ponad metrowej sr25? Ze snajperką mam zamiar biegać, a g5 wyciągnąć gdy przeciwnik zbliży się na 20-30m i obsypać go deszczem kulek, bo w mojej sr-ce nie używam full auto. Co sądzicie o takim rozwiązaniu, czy ktoś się z takim czymś spotkał? Karabin planuję nosić we własnoręcznie zrobionej kaburze udowej.

Proszę o sugestie

Pozdrawiam

 

P.S Jak zły dział to proszę o przeniesienie

Link to post
Share on other sites

Hmm.. nie to miałem na myśli, temat odnośnie broni bocznej już jest. Ale mniejsza już o to.

 

Mp5k jest na pewno dobrą bronią boczną, duża dostępność magazynków, części zamienne, dobry GB. Ale.. Jeżeli w ogóle zamierzasz się czołgać to odpada kabura udowa, po prostu przeszkadza. Radziłbym pomyśleć nad innym rozwiązaniem. Kiedyś na jakimś Jeżeli zaś jesteś po prostu strzelcem wyborowym i (jak większość airsoftowców) nie zamierzasz się czołgać, to kabura udowa będzie dobra.

Link to post
Share on other sites

Osobiście polecałbym mp7. Też ma auto, całkiem niezłe magazynki, może nie za dużo fpsów ale przynajmniej dużo łatwiej trafić w oporządzenie (kabura itp). Polskie od glauberytów pasują, są dedykowane więc nie problem.

 

Ale to kwestia po prostu kształtu repliki ;)

 

 

PS. 240fpsów przy tm-owym hopku daje spokojny zasięg koło 40m max, a 30celnego.

Link to post
Share on other sites

Co w tym wątku jest tak wyjatkowego że nie można było zapytać po raz "n-ty" o to samo w temacie który już jest?

 

Może wyjatkowym jest pomysł użycia odmiany MP5 jako "broni" bocznej?? Nie wydaje mi się byli już tacy co na to wpadli,

 

Może wyjatkowym wydaje się pomysł kabury udowej?? Też już byli tacy co na to wpadli...

 

Może czyms wyjatkwoym jest samorobna kabura?? Byli już tacy, co nie tylko kabury sami robili...

 

Więc co w tym temacie jest wyjatkowego ??

 

 

Zapraszam:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=36584

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...