Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sprawa jest prosta od dłuższej chwili szukałem DESERT EAGLE HARD KICK metal i nie mogłem go znaleźć a jak już to był na każdym sklepie niedostępny. I tu pojawia się moje pytanie! Co się stało z tą bronią? Czy została wycofana z produkcji że tak nagle jej zabrakło?

 

PS. Jeżeli ktoś ma tą broń na zbyciu to dałem ogłoszenie w "komisie".

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

miałem Desert eagle'a Cyberguna,poprzedni właściciel przerobił go na GG (nie wiem co w środku pozmieniał) zabawka miała 330 fps i tryb full auto :P

Fotka gdy go jeszcze miałem http://img88.imageshack.us/img88/2807/imag0018oh0.jpg -jak widać był ostro polerowany :-)

Laos jeśli chodzi o konwersję metalową to kumpel kupił to do TM i cały dzień z pilnikiem walczył żeby pasowało wszystko :P

Link to post
Share on other sites

Dexterkrak -nie wiem jaką sjzmisiek konwersję zakładał -wiem że śliczny silver i wiem ze zapłacił z 800-900 zł za to hmm.."body" (z pół roku temu to zakupił i wiem że w owym czasie był news o konwersji "de full metal)" ludzie strasznie na cenę narzekali

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

(...) kumpel kupił to do TM i cały dzień z pilnikiem walczył żeby pasowało wszystko :P

Normalne. Mi z 3-4 godziny rozłożenie, instalacja i złożenie zajęły - i bardzo dobrze, bo - zastanówmy się - lepiej spiłować, czy mieć luzy?

(...)nie wiem jaką sjzmisiek konwersję zakładał (...)

Ja za to wiem - Guardera.

 

Dla porównania tu masz czarną konwersję, pierwszą w Polsce z resztą:

381908ebbdb75390m.jpg

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

miałem Desert eagle'a Cyberguna,poprzedni właściciel przerobił go na GG (nie wiem co w środku pozmieniał) zabawka miała 330 fps i tryb full auto :P

Fotka gdy go jeszcze miałem http://img88.imageshack.us/img88/2807/imag0018oh0.jpg -jak widać był ostro polerowany :-)

Laos jeśli chodzi o konwersję metalową to kumpel kupił to do TM i cały dzień z pilnikiem walczył żeby pasowało wszystko :P

YYYY nie... wystarczy kupić maga na GG.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...