Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rękawice BW


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Siemka,nie wie ktoś gdzie dostanę w Polsce rękawiczki nomexowe kolor czarno/zielony

 

dokładnie te :

 

http://store.colemans.com/cart/images/0545.gif

 

Złapałem kilka kontaktów ze sklepami w kraju ale nie mają na stanie i niestety nie spodziewają się dostaw.Na Ebay też krucho,choć może słabo szukam???,nie za bardzo opłacało by mi się kupno z Niemiec samemu jednej pary ;)

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Najprawdopodobniej tak, chyba teraz zamiast zielonego materiału jest flecktarn.

 

Zapewne mówisz o rękawiczkach zimowych

92_2.jpg

 

Są trochę grubsze od tych zielonych.

Rzeczywiście przeglądnąłem nie które sklepy i zniknęły te rękawiczki. Kiedyś z ciekawości kupiłem nomexy pilotów hamrykańskie, i nie umywają się do rękawiczek BW. Jak znajdę to będę musiał zrobić sobie zapas.

Edited by Puchacz79
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czy u Niemców coś się zmieniło, że standardowe rękawice bojowe BW (http://www.vest.pl/p...Oryginalne.html), których kiedyś na allegro było setki we wszystkich rozmiarach w cenie 15-20 zł za parę, teraz kosztują kilka razy więcej i dodatkowo dostępnych rozmiarów jest jak na lekarstwo?

 

W olsztyńskiej "Zielonej Panterze" rękawiczki są dalej po 20 pln, ale chyba tylko w sprzedaży na miejscu. Kupiłem pod koniec roku 2 pary na wszelkie wielki, skoro mówicie, że się kończą.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Witam

Czy ktoś kupował rękawiczki oliwkowe BW w sklepie Koszary.pl. Pisze że to drugi gatunek i że mają widoczne ślady użytkowania. Jest to jedyne miejsce gdzie są jeszcze w sensownej cenie (35zł).

Czy ktoś może coś napisać na temat ich stanu, ewentualnie gdzie można je jeszcze dostać.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...