Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ardeny 2010


Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W niedzielę podczas samej rozgrywki nie było żadnego picia. Ale rano, na kaca, trochę butelek poszło. Podczas przerwy po pierwszej części też coś mocniejszego się przelewało.

 

To są tylko fakty. W celu uporządkowania bo się bałagan robi.

Link to post
Share on other sites

17latek otwarcie mówiący o takich rzeczach?

Świetnie :)

 

A to ja już nie mogę się wypowiedzieć? To że o tym piszę to nie oznacza że też piłem. Gdybyś przeczytał całość to znalazłbyś mój post w którym otwarcie wyrażam swój negatywny stosunek do alkoholu podczas takiej imprezy.

Link to post
Share on other sites

Trochę OT i trochę na temat dojazdu na wyznaczony parking:

Z tego co czytałem to co niektórzy gubili zderzaki i inne mniejsze części - dziś się dowiedziałem że nie mam osłony silnika, paska od klimy oraz napinacza od tego paska. Wszystko by było w porządku gdyby nie cena tego napinacza (bo zamienników nie ma) i tego że mam rozszczelnioną miskę olejową. Na szczęście sytuacja opanowana i obyło się bez większych napraw.

Link to post
Share on other sites

Organizatorzy nie mogą odpowiadać za dojazd, to że nie ma tam asfaltu to nie ich wina. Z tego co wiem starali się jak mogli by pomóc tym co ugrzęźli a to że były koleiny wyrobione przez ciężarówki to sorry :cry:

Edited by EvenemenT
Link to post
Share on other sites

Witam.

Przesyłam linki do pierwszego filmiku:

Nie jest to dzieło sztuki ale zawsze coś. Osobiście nie uprawiam "air softu" i po raz pierwszy widziałem jak wygląda taka zabawa z bliska. Myślę, że nie należy zbyt poważnie podchodzić do wszystkiego (a propo wielu uwag krytycznych). To powinna być dobra zabawa, którą tworzycie wspólnie.

Filmy - cdn.

Link to post
Share on other sites

Post #188

 

 

 

 

 

 

Postów: 83

Dołączył: 03.02.09

Skąd: Warszawa - Bródno

 

 

Trochę OT i trochę na temat dojazdu na wyznaczony parking:

Z tego co czytałem to co niektórzy gubili zderzaki i inne mniejsze części - dziś się dowiedziałem że nie mam osłony silnika, paska od klimy oraz napinacza od tego paska. Wszystko by było w porządku gdyby nie cena tego napinacza (bo zamienników nie ma) i tego że mam rozszczelnioną miskę olejową. Na szczęście sytuacja opanowana i obyło się bez większych napraw. napisze tylko jedno zdanie po pierwsze nikt ci nie kazał jechac w błoto a jak wjechałes to na własne ryzyko po druge kup sobie terenowe autko a przestaniesz nażekać i skączcie tę głupią gadke bo robi sie to naprawde przykre ze asg zajmuja sie takie płaczki

Link to post
Share on other sites

Pisałem że OT? Czy oprócz dysinterpunkcji (czy jak to tam nazwać) masz problem z oczami? Się nie żaliłem tylko stwierdziłem fakt - tego też nie doczytałeś? A tak BTW to jak się organizuje imprezę to dba się też o dojazd.

 

bo robi sie to naprawde przykre ze asg zajmuja sie takie płaczki

A ja nie rozumiem jak ludzie którzy mają problemy z pisaniem (albo im się po prostu nie chce wciskać dodatkowych klawiszy) zajmują się AS. To nie IRC, można a nawet trzeba używać polskich znaków, interpunkcji itd, itp :wink:

Edited by theant
Link to post
Share on other sites

Tylko wiesz żaden org nie zdziała nic na to że na jednym z dojazdów został postawiony mur, a drugi dzień wcześniej rozjeździły ciężarówki...

 

Coś mi się wydaje, że powoli nie masz się czego czepiać... info kolegi rambo zostało przekazane a to jest najważniejsze. Jeżeli dałeś rade obejść się w czytaniu bez przecinków i ogonków to po co się zaraz wszystko dyskryminować. Jak to mówią "Złej baletnicy to przeszkadza i rąbek spódnicy"

 

Powoli ta cała dyskusja robi się jałowa...

Pozdrawiam serdecznie

Sa'el

Link to post
Share on other sites

Kolego Theant napiszę to teraz bezbłędnie .Widzę że tak naprawdę to powinieneś zastąpić w telewizji p.Miodka ;ktory zajmuje się polszczyzną a nie bawić sie w ASG. Po twoich wypowiedziach STWIERDZAM [przepraszam że może cię urażę ] że dla mnie jesteś niedołęgą ,która niezadowolona pisze co popadnie. Ponadto nie potrafi do końca używać tego co ma w głowie bo widząc dużą roz....ną breje zdecydowała sie przez nią przejechać. Nie biorąc pod uwagę ż może urwać coś z prawdopodobnie samochodu tatusia [może mamusi]nie wiem...Gdzie jak byś pomyślał to mozna zaparkowac wcześniej i odbyłoby się bez strat finansowych z twojej strony.Dlatego nie wiem o co walczysz może o zwrot za częśći lub naprawę ...Na tym kończę i proszę jesteśmy dorośli więc jesli można nie piszmy o głupotach....POZDRAWIAM CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ ASG [jeśli kogoś uraziłem przepraszam] ale dosyć mam czytania o pituleniach .BĄDZĆIE DOROŚLI A NIE UDAWAJCIE DOROSŁYCH...........

Link to post
Share on other sites

TO teraz ja,l ekko off-top, czy jak to się tam zwie.

 

Nie brałem udziału w zlocie (zaznaczę na początku), ale mam pytanie- jak sprawdziły się w walce umocnienia z worków? Robiliśmy je z chłopakami i ciekaw jestem opini co do ich przydatności. Umocnień, nie chłopaków :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...