Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czeczot

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzień dobry, Dzisiaj zobaczyłem na wystawie Militaria.pl m60e4 na wystawie. Po obejrzeniu stwierdziłem, że pokrywa jest z plastiku. Sprzedawca na pytanie czyjej produkcji jest replika stwierdził ASG i dodał, że robiona na Tajwanie. Moje pytanie brzmi: Kto produkuje takie "coś"? Star?
 2. Dzień dobry, Dzisiaj zobaczyłem na wystawie Militaria.pl m60e4 na wystawie. Po obejrzeniu stwierdziłem, że pokrywa jest z plastiku. Sprzedawca na pytanie czyjej produkcji jest replika stwierdził ASG i dodał, że robiona na Tajwanie. Moje pytanie brzmi: Kto produkuje takie "coś"? Star?
 3. Rekonstrukcja 4th Brigade Combat Team, 10th Mountain Division z okresu 2007 roku w ramach OEF. Drobne błędy: źle wywinięte rękawy, SR-16 udające (nędznie) M4 na zdjęciach dynamicznych, 100rnd pouch udaje IFAK, skorupa hełmu to kopia. KIT LIST kontrakty chyba, że dodana odpowiednia adnotacja. *MICH 2000 -skorupa- kopia volvera -zawieszenie H-typ FG -blacha i żuraw pod nvg -kocie oczy, retention straps, siatka maskująca -gogle Revision Desert Locust FG -Surefire HL1 -ESS ICE (niewidoczne na zdjęciach) *IBA -pokrowiec produkcji SDS -miękkie wkłady kevlarowe -atrap
 4. @Kano limit jest nałożony przez organizatora, jeżeli chcesz jechać i nie chcesz żeby twoją replikę downgrade-ował ten czy inny serwisant to wyślij ją do serwisu któregoś ze sklepów lub dogadaj się z którymś z serwisantów z gildii. Limit jaki jest taki jest i jest on dla bezpieczeństwa, i proszę nie mów że 360 fps to za mało bo to stało się takie modne ostatnio żeby dokręcać repliki na maksa i doskonalenie siebie zastępować doskonaleniem sprzętu.
 5. Zdarzają się w wojsku ale są wyjątkowo rzadkie http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm.../7d/Monsoor.jpg http://yfrog.com/3o116173os0j Z tego co pamiętam były kopie- atrapy bez mechanizmu produkcji G&P na WGC. Taki jak ten http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT...FUxVHSie3GPeho= i ten z 2 zdjęcia.
 6. Czeczot

  Ardeny 2010

  Człowieku, zanim jeszcze raz coś napiszesz to weź słownik albo lepiej wróć do podstawówki. Nie da się czytać twoich postów. Brak podstawowej wiedzy z zakresu ortografii, interpunkcji, pisowni i zasad języka polskiego jest aż nad to widoczna. Nie wiem czy robisz specjalnie, czy jest to spowodowane brakiem wiedzy. Jeżeli to drugie to moja grzeczna prośba: używaj zdań prostszych, które nie sprawią Ci problemów w zapisie i prawidłowej formie. P.S. Nie zaczyna się zdania od "więc".
 7. Czeczot

  Ardeny 2010

  Zasady dotyczą wszystkich, bez wyjątków. To działa identycznie jak z prowadzeniem samochodu. Piłeś? Nie jedziesz! Piłeś? Nie strzelasz!
 8. Czeczot

  Ardeny 2010

  Zostawione samopas zamknięte piwo? a smoki tam były?
 9. Znalazłem opis zdjęcia "U.S. Army Pfc. Jacob Kahler pulls security on patrol during a search for a Special Groups extremist in the New Baghdad Security District of eastern Baghdad, Iraq, Oct. 4, 2008. The soldiers are assigned to Company A, 1st Battalion, 66th Armored Regiment, 1st Brigade Combat Team, 4th Infantry Division, attached to 4th Brigade Combat Team, 10th Mountain Division. U.S. Army photo by Sgt. Jeremy Todd."
 10. Dokładniej jest to naszywka 4 dywizji piechoty. Tylko dlaczego ten Irakijczyk nosi naszywkę 82. Chyba że to jest jego widzimisię i 100 pkt do lansu, tylko czy Amerykanie nie zwrócili na to uwagi ?
 11. Natknąłem się na takie zdjęcie http://www.defenselink.mil/dodcmsshare/hom...-0000T-002a.jpg Chodzi mi o tego człowieczka z naszywką 82 powietrzno desantowej. Do tej pory widziałem ten mundur tylko na Irakijczykach na to samo wskazuje broń i stare oporządzenie. Tylko ta naszywka więc nasuwa mi się pytanie czy rzeczywiście jest to żołnierz 82-giej. Jeżeli coś przeinaczyłem proszę o poprawienie.
 12. Mam parę pytanek: 1. Z tymi oznaczeniami 790-tek A V G to jak wyglądają plusy i minusy danych konfiguracji? 2. Gdzie najłatwiej kupować owe 790 patrząc pod względem ewentualnej zmiany numeru buta. (tzn gdzie będzie najmniejszy problem z wymianą)? 3. Jaki jest odpowiednik 790 firmy Bates? Jeżeli to już było wałkowane to bym prosił ewentualnie o link. Pozdrawiam Czeczot
 13. albo zamiast pieczątek możesz mieć wszywkę mon-u wewnątrz na lewej piersi
 14. Czy wie ktoś o ładownicach do g 36 do DPM albo wz. 93. Wiem, że może być MIWO ale czy istnieje jakaś alternatywa
 15. Czy wypadł komuś zwalniacz magazynka? jak go ewentualnie założyć na tą sprężynkę co go dociska do pozycji początkowej? Czy miał ktoś z tym problem ? Czy da się to obejść bez wyjmowania całego środka.
×
×
 • Create New...