Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam pytanie czy ktos z was kupował jakąś replike z tej stronki http://www.sklep.airsoftguns.pl i czy ten sklep jest godny polecenia :) znalazłem dwie ciekawe bronie jak dla mnie i nie wiem czy warto je kupić :

 

1 . http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...-magazynki.html

 

2. http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...n-PROMOCJA.html

 

3. http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...USA-M16-A1.html

 

pozdrawiam :) :poddanie:

 

z góry dzieki za pomoc :)

Edited by Pituspl
Link to post
Share on other sites
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po pierwsze bo ceny są strasznie niskie wiec ile wytrzymują te repliki po 2 z ciekawośći . A po 3 narazie nie kupuje ale w najbliższej przyszłości napewno :)

 

Edit:

 

Wuzi mała pomyłka :)

Edited by Pituspl
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

o chłopie unikaj tego jak ognia !!! brat sobie taki sprezentował jako pierwszy aeg , jaki rezultat ,tego samego tygodnia wracał z powrotem do sklepu , szczerze to takiego złomu dawno na oczy nie widziałem , nie wiem jaką niby funkcje miało by ,,to,, mieć do spełnienia bo zasięg miał perfekcyjny całe 2 metry , i jeszcze ten kolimator w zestawie ....poza tym szczerze odradzam sklep ,mój przedpotopowy G36 z tego sklepu żył (dosłownie ) własnym życiem tzn strzelał kiedy chciał i jak długo chciał nie pobierał kulek albo pochłaniał ich za dużo ..ostatecznie szczęście w nieszczęściu rozsypał sie Gbox

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mój kolega na początek też takie coś kupił i wytrzymało 3k Blasterów i nadal chodzi.

 

Tylko zasięg 10 metrów...

 

 

10? to i tak dużo. Kumpel z ekipy to ma i ten elektryk pluje na 5 metrów, jak mu batka wytrzymuje. A te springi to sypią się w rękach. Chociaż ten M-cośtam nawet celne jest.

Edited by generalsimus
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Sorry, że odkopuje ten temat ale mam coś do powiedzenia na temat tego M4. Kupiłem go 8 miesięcy temu z czego z 4-5 leżał na półce z tego wynika, że strzelałem nim 3-4 miechów i nadal działa wystrzeliłem nim z 4500 kulek i nadal się trzyma jedyne co mi się stało to urwał mi się przedni zaczep od pasa nośnego i kawałek lufy zew., gdyż położyłem go kiedyś na ziemie i nadepnąłem no i się połamał nawet nie kleiłem, bo się nie opłaca :D Ale przewiduje, że jeszcze z 2k kulek powinien wytrzymać

Link to post
Share on other sites

Sorry, że odkopuje ten temat ale mam coś do powiedzenia na temat tego M4. Kupiłem go 8 miesięcy temu z czego z 4-5 leżał na półce z tego wynika, że strzelałem nim 3-4 miechów i nadal działa wystrzeliłem nim z 4500 kulek i nadal się trzyma jedyne co mi się stało to urwał mi się przedni zaczep od pasa nośnego i kawałek lufy zew., gdyż położyłem go kiedyś na ziemie i nadepnąłem no i się połamał nawet nie kleiłem, bo się nie opłaca icon_biggrin.gif Ale przewiduje, że jeszcze z 2k kulek powinien wytrzymać

 

 

P.S Zasięg nie wynosi 10 m tylko jak u mnie przynajmniej 25-30 max

Link to post
Share on other sites

Wcale jej nie wymieniam tylko znudziła mi się, a po za tym, gdy strzelam się z kolegami to nie biorę AEG`a, bo czemuś oni tego nie chcą. Nie rozumiem czemu, gdyż to gówno strzelając rzadko robi jakiekolwiek mocniejsze obrażenia. Shotgunka sobie zamówiłem dlatego, że strzelam także rekreacyjnie, nie tylko dla sportu,

 

P.S @Jumperstyler wcale się nie chwale tylko daje do zrozumienia, że arend ma więcej lat ode mnie to tym bardziej rzuca dalej ode mnie co ja mam 12 lat i rzucam 42m piłeczką palantową.

 

Pozdrawiam... i Wesołych Świąt..,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

między innymi dlatego jest polecany na początek

porównanie jakość cena osiągi ma wprost rewelacyjne

 

 

kwitując wypowiedzi kolegi Patrykena

jak widać nie ogarniasz podstawowych rzeczy takich jak irońja

(co nie jest zresztą dziwne w tym wieku)

twój upór w obronie gównianej repliki jest wprost uroczy i chyba nakręciłeś mnie na popełnienie kolejnego artykułu do prasy branżowej (ech kasa się przyda i trochę punktów edukacyjnych się złapie)

nie mam ochoty prowadzić tej nic nie wnoszącej konwersacji

dlaczego

bo zostanę sprowadzony do poziomu 12latka (takiego nadwydaz dorosłego i odpowiedzialnego a przytym wprost niezwykle rzutkiego)

a potem pobity doświadczeniem

 

spokojnych świąt

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

po pierwsze bo ceny są strasznie niskie wiec ile wytrzymują te repliki po 2 z ciekawośći . A po 3 narazie nie kupuje ale w najbliższej przyszłości napewno :)

 

Edit:

 

Wuzi mała pomyłka :)

 

Repliki wytrzymają dużo jeżeli nie będą miały kontaktu z powietrzem. ( najlepiej z niczym, a juz w szczegolnosci z kulkami)

 

 

 

P.S @Jumperstyler wcale się nie chwale tylko daje do zrozumienia, że arend ma więcej lat ode mnie to tym bardziej rzuca dalej ode mnie co ja mam 12 lat i rzucam 42m piłeczką palantową.

 

Pozdrawiam... i Wesołych Świąt..,

Patryklen12

 

 

Jakaś piłeczka dla palantów? Arend i tak rzuca więcej bo on używa MOCY, a ty co możesz o niej wiedzieć młody padawanie.

 

PS. Pewnie używasz shota bo wyglądasz bardziej madafakersko z nim i w czarnym skórzanym płaszczu.

 

Pozdrawiam, wesołych świąt i więcej AEG-ów po choinką ;)

Link to post
Share on other sites

PS. Z tego co pamiętam to taka piłeczka rozmiarów tenisowej jest i rzuca się na wfie w podstawówce.

 

Dokładnie, a i są jeszcze skórzane.

 

@Un4rm3D Co do tej "piłki dla palantów" to Ci powiem szczerze, że jeśli jesteś palantem no to może i rzucasz piłką dla palantów. Natomiast ja nie jestem palantem i rzucam piłeczka palantową.

 

P.S Mod : Zamknij ten temat, bo już się nudne robi.

 

Pozdrawiam.....i Wesołych Świąt....,

Patryklen12

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...