Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kto cię obraża? Ja tutaj bezpośredniej obelgi nie zauważyłem.

 

A odnośnie wiedzy to wiedza teoretyczna to niestety mój drogi nie wszystko, znam kilka takich osób co, co to oni nie są i ile oni nie wiedzą na temat AS, a jak mają rozebrać replikę, że już o gb nie wspomnę to rozkładają ręce.

 

 

AMEN!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo mnie wkurzacie, wszystko co napiszę to zmodyfikujecie w jakoś obelgę do mnie. To nie jest zbyt fajne ;(. To, że mam 12 lat nie znaczy, że jestem jakiś głupi, bo wręcz przeciwnie założę się, że nie wiecie połowy tego co ja wiem.

 

 

Współczynnik dylatacji czasu przy prędkości światła?

 

PS. Wybaczcie musiałem :D

 

PS2. Współczynnik jest nieskończony ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
To, że mam 12 lat nie znaczy, że jestem jakiś głupi, bo wręcz przeciwnie założę się, że nie wiecie połowy tego co ja wiem.

Na pewno chcesz się założyć??

 

Na jakiej podstawie opierasz swą wiedzę? Gdybyś był ciut mądrzejszy nie mówiłbyś o rzeczach, których nie możesz udowodnić.

 

Nie stwierdzam, że jesteś głupi, wręcz przeciwnie. Podoba mi się to, że piszesz, używając znaków interpunkcyjnych, wielkich liter oraz poprawnie stosując zasady ortografii. A czasami niektórym na tym forum zdaje się, że ich to nie obowiązuje (był taki co się nawet "kucił rze jak wiadomo o co chozi, to morze pisac jak kce").

 

 

(...)bo to co teraz było pisane przez 1.5 strony jest już nie na temat.

A to już taka tradycja, że OT robi się w prawie każdym temacie :)

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

To, że jest pełno dresów na ulicy, nie znaczy, że ludzie inteligentni się nie rodzą. Sam zacząłem w to wątpić, ale na szczęście z początkiem tego roku szkolnego przekonałem się jednak, że się myliłem :) Zawsze błędy może poprawiać Mozilla, ale i to wymaga trochę fatygi, na którą czasami niektórych nie stać.

Link to post
Share on other sites

Weź się odpierwiastkuj ode mnie, a nie mnie cały czas krytykujesz, bo natomiast ja Cię nie krytykuję i chce abyś, i Ty to uszanował.

Pozdrawiam..,

Patryklen12

 

Szacun dla Ciebie ;) musze to zapisać xD

 

BTW sprawiasz wrażenie, że nie wiesz co to krytyka ;]

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Weź się odpierwiastkuj ode mnie

Niestety, żeby móc coś spierwiastkować powinno się to najpierw spotęgować, w innym przypadku możemy otrzymać liczbę o rozwinięciu dziesiętnym nieskończonym nieokresowym, w ogóle otrzymać człowieka w ułamku jest trudno. Tak więc działanie pierwiastkowania liczby (Patryklen12 + Major762) może spowodować różnego rodzaju anomalie przede wszystkim biologiczne.

 

Edyta:

tekst nie zawiera żadnych podtekstów a znak "+" użyty jest w znaczeniu matematycznym, nie biologicznym xD

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

Ja pisząc ''odpierwiastkuj'' się ode mnie'' - Miałem na myśli ''odpie**ol się ode mnie'', z tym, że nie chciałem pisać WULGARNIE. Chciałem napisać to ''ŁADNIEJ''.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam....i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2010..,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Pisząc ładniej można także pisać poprawnie gramatycznie.

 

@Antek:

I po co mu to napisałeś, skoro i tak nie zrozumie o co chodzi

Ależ on to wszystko rozumie:

To, że mam 12 lat nie znaczy, że jestem jakiś głupi, bo wręcz przeciwnie założę się, że nie wiecie połowy tego co ja wiem.

 

A niedługo będziemy się musieli odprocentować, a to się niestety da.

No dobra, a jak potem będzie się trzeba odpromilować? To dopiero będzie problem.

 

Następnie będziemy musieli określić zbiór, który jest sumą różnicy zbioru modów i adminów oraz użytkowników, następnie wypisać wszystkich do tego zbioru należących :) - przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ;P

Link to post
Share on other sites

Spoko przywykłem do tego, w sumie to już nic w ogóle nie będę pisał, bo to jest jak rozmawianie ze ścianą - I tak się odbije(Tylko szkoda, że nie na mnie)

 

 

P.S Co do tego ''ŁADNIEJ'', chodziło mi o to aby nie napisać odpier***l się... tylko napisał odpierwiastkuj się...

 

 

 

Pozdrawiam... i Szczęśliwego Nowego Roku 2010..,

Patryklen12

Link to post
Share on other sites
P.S Co do tego ''ŁADNIEJ'', chodziło mi o to aby nie napisać odpier***l się... tylko napisał odpierwiastkuj się...

Ależ ja Cię, drogi Patryku doskonale rozumiem. Jednak Ty widocznie mnie do końca nie. Jest masa synonimów, które można zastąpić i będzie to brzmiało bardziej po ludzku. Np takie prostackie "odwal się" lub "odczep", czy bardziej skomplikowane wyrażenia, jak chociażby frazeologizm: "zostaw mnie w spokoju". Taka bardziej grzecznościowa forma w stylu "bardzo bym Pana prosił, żeby więcej się w taki sposób Pan nie wypowiadał na mój temat, gdyż jest to naruszanie mojej godności osobistej".

 

Jakiś komentarz?

Link to post
Share on other sites

Przyczepić się można niemal do wszystkiego - i wg mnie tak jest w tym przypadku. Ma 12 lat i chyba tylko się z niego śmiejecie. Ja się tam za nim wstawię, bo już trochę na tym forum siedzę i widziałem osoby które pomimo starszego wieku zachowywały się mniej dojrzale.

Ale z drugiej strony starszych powinno się szanować. ;D

Link to post
Share on other sites

STOP TALKING FOR MY SUBJECT. THIS IS FORUM TO MASSAGE WITH WORLD AIRSOFTGUN, BUT NOT TO TAKE OFFENCE ME, NOT A OTHER.

 

 

I, to propose, in order that blocked these subject "FOREVER", What about you ??

 

 

 

 

To greet..... and Happy New Year 2010....,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...