Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KJ Works Hi-Capa Full Metal (Colt)


Recommended Posts

Jestem praworęczny i ten pod kciukiem po lewej stronie zamka działa, gdyż mechanicznie blokuje zamek przed cofnięciem. natomiast ten po prawej po pierwszej rozbiórce przestał się trzymać kupy. Natomiast przestała działać blokada umieszczona w tylnej czesci chwytu (też bo rozgrzebaniu gnata). Może kwestia słynnej sprężyny trójpalczastej, ktorej prawidłowe włożenie udało mi się cudem i nawet nie wiem do końca jak tego dokonałem.

Link to post
Share on other sites

Ja rozgrzebałem gnacika i zaczęła działać ta blokada z powrotem :) a blokada w chwycie jeszcze działa :P ogólnie przyjemny pistolet po paru dniach , choć muszę hopka wyregulować jeszcze by było cacy w 100% oraz chce dla testu dokupić magazynek na green gaz, przy Co2 kopie fajnie , ale trochę zbyt mocne to to jest bo ma 360 fps wg. chronometru kumpla [ jakiś speeder jeszcze nie umarły..]. Strach wejść do budynku z tym xD

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O tym samym myślę :) kupić jakiegoś RAM'a M4A1 co może być skręcony do 450 fps i będzie cacy :) A wracając do tematu , na ile starcza wam po dłuższym posiadaniu pistoletu kapsuła 12g CO2 ?

 

Bo u mnie na kapsułach Crossman'a albo 2 albo 3 magazynki i nie wiem czy to wina kapsuł czy pistolet ma taki rozrzut poboru gazu

Edited by mg34
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja mam takie oto pytania:

1. Jaką ta klamka ma moc na magach CO2 ?

2. Czy lufa zewnętrzna pasuje od innych Hi-cap (np Hi-capy WE) Bo z tego co pisaliście, lufa nie ma gwintu na przejściówkę pod tłumik dźwięku.

3. Czy bardzo szybko syfonuje po wywaleniu magów GG ? (mam zamiar używać do IPSC - więc magi będę opróżniał dość szybko).

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Wybaczcie odkopa, ale nie znalazłem odpowiedzi.

Jak się ma kompatybilność magów CO2 KJW do Hi Capy 5.1 WE? Niby żadna filozofia, ale przykładowo, te od Wella dobrze działają tylko w Hi Capie Well :icon_biggrin: A tu się zamek nie zatrzyma, a tam nie strzeli, a tam coś. Lepiej nie kombinować i polować na maga WE?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...