Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A4 BI-5581M BOYI/DBOYS


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie spokojnie M203 wytrzymywała choć w rozmowie na PW (już nie pamiętam z kim bo wywaliłem te wiadomości ) wspominał mi że łatwo można rozwalić te wypustki górnej części body , ja tego nie zaobserwowałem choć przy 1 upadku wylądowało na niej 2 chłopa po 100 kg każdy :mrgreen:

 

A co do mojej repliki , dawno przestała być M16A4 ;-) , i części rozeszły się na 2 inne . Zęby , tłok śmigają od jakiegoś czasu na M130 i 10.8V nadal nie ma problemów , sam szkielet siedzie w Mce CQB z M100 i 12V , zero śladów zużycia . Jak tylko znów wpadnie trochę kasy sprawię sobie na pewno drugą już żeby była tą M16A4 :uśmiech:

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

witam! właśnie się zastanawiam (poważniej niż z poprzednimi replikami to było) nad zakupem tego modelu, ale z drugiej strony mój kumpel oferuje mi za 250zł M15 Sprotline + bateria, ładowarka. Warto nadmienić (o ile to istotne) że po przeglądzie.

hm?

Link to post
Share on other sites

Ja także nie brałbym sportline. Co do pękania body. Po 9 miesiącach upadło ostro na lufę i tylna półka na upperze się wyłamała. Wymienione na nowe i jak na razie(odpukać) trzyma. Co ciekawe, koledze w SAM-R GnP też ostatnio strzeliło body, a drugiemu odpadł gwint od frontu w CQBRce z CA. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

pod koniec ubiegłego tygodnia zamówiłem m16a4 BI-5581 ze www.zbrojownia.com.pl

 

LINK:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...facturers_id=75

 

Dostałem ładnie zapakowaną paczkę m16a4 serii BIARwszystkie dodatki itp dobre.

Ale body jest czarne bez oznaczeń i nie ma działającego bolt catcha co więcej nie ma tej metalowej srebrnej blaszki osłaniającej hop siupa... Gdy napisałem maila do sklepu dostałem taką odpowiedź:

 

Repliki BI-5581M nowej (aktualnej) serii nie maja działającego bolt catcha i blaszki maskującej hop-up.

Ich body jest czarne i nie posiada oznaczeń.

Wymienione wyżej cechy nie są zawarte w opisie na karcie produktu, na naszej stronie www, zatem otrzymał Pan towar zgodny z opisem.

Wymiana repliki nie ma sensu, ponieważ każda replika nowej serii jest taka sama, jak ta, która Pan otrzymał.

 

Dziwne gdyż kilku moich kolegów zakupiło ten sam model wcześniej tylko że ich body było szare z oznaczeniami i z działającym bolt catchem...

 

Nie wiem co o tym myśleć... Czyżby chinole sie cofały w rozwoju?

Edited by Baz
Link to post
Share on other sites

Ej, to śmierdzi strasznie! Przeczytałem jeszcze raz i uważam, że jest to jakiś przekręt...

Uważam, że zdjęcie jest częścią oferty, i jeżeli nie zostało napisane, że jest poglądowe to jest to zdjęcie produktu. Nie jestem prawnikiem, ale z tego co wiem przysługuje Ci prawo zwrotu towaru w ciągu 7dni, jeśli nie był używany i nie ma śladów zużycia - zainteresuj się bo nie jestem pewny. Mam nadzieje, że sklep pójdzie na ugodę, bo 'nieładne' zachowanie sklepów obraca się kategorycznie przeciw nim.

 

Trzymam kciuki za tą sprawę.

 

 

I sprawdź jaki masz numer na pudełku, bo katalogowo to powinien być BI-5581 tak jak tu:

http://gunfire.pl/product-pol-1152192378-BI-5581M.html

 

Jeśli jest to inny numer - możesz użyć tego jako argumentu, iż nie dostałeś tego produktu tylko jakiś BI-xxxxx, to byłoby ustępstwem od umowy o kupnie (jeśli tak to można ująć - to tak jak kupić mercedesa i dostać bmw kupiłeś mercedesa - chcesz mercedesa).

 

Zbulwersowałem się.

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Polecieli po bandzie , stawiam że dostałeś A&K a nie boyja .

 

Powiedz mi :

1-Jaki kolor ma GB ?

2-Jaki kolor mają pokrętła komory HP ?

3-Z czego jest stopka kolby ?

4-bateria jest large czy mini i jaki ma kolor ?

 

A pozatym weź looknij paczkę z zewnątrz , coś mi się kojarzy że było na niej coś o tym bolt catchu i jego działaniu .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Poza tym w pudelku powinna byc zalaczona chinska instrukcja, gdzie powinno pisac jakiej jest to firmy replika i jej oznaczenia i wyglad zewnetrzny. Dziwni mnie rowniez reakcja tej firmy na twoje uwagi bo nigdzie nie jest wspomniane o nowej serii. Nie :poddanie: sie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

dzwoniłem dzis do jednego sklepu ( jarmix) w ktorym owa replika jest dostępna. Pani nie wiedziała zbytnio o czym mówię wiec dała mi do słuchawki męża - właściciela. Pan niestety powiedział że nie wie co to jest bolt catch oraz że body jest czarne bez oznaczen FN... i że jest to na sto procent d-boyi... Na zdjęciach było jak byk - szarawe body plus oznaczenia, odrzekł mi na to sprzedawca że zdjecia kłamią -.- wiec WTF ?

nie ma juz bic i szarego body i bolta jak w KA i VFC ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam serdecznie, jakiś czas temu odkupiłem te broń po 1 strzelance za 430zł. Bron kupiona w Gunfire....niestety czarny korpus,brak oznaczeń i boltcatch :(...moc mierzona z ak47 (strzelane razem obok siebie- ak mierzony fps 360) to bronie strzelały podobnie lecz m16 zdecydowanie prościej strzelała- czyli opis sklepu gunfire odpowiada rzeczywistości- 360FPS. Mam jedyny problem z podawaniem kulek- albo przez trochę luźna komorę hop-up albo przez maga. Ogólnie broń fajna i nie żałuje za tę kasę jej kupna ale szkoda ,że seria BIAR nie przynosi nic nowego lecz gorszego bo brak FN i BOLTCATCH :/

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam.

Kupiłem jakieś 2 tygodnie temu ten model BI-5781M RASII CQB http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/bi-5781m_rasii_cqb_boyi-2641.html u Krakmanów. Odebrałem osobiście, przestrzelali, pomierzyli przy mnie. Jedyna modyfikacja to zmiana gumki HU na Guardera. I teraz pytanie, czy w pudełku powinna być instrukcja do tej repliki? Oraz drugie, czy ten model powinien mieć działający Bold Catch i jakieś oznaczenia na korpusie (poza safe, semi, auto)? Taki działający bold catch jaki to można zobaczyć na tym filmiku z gunfire.pl http://www.youtube.com/user/GunFirepl#p/u/11/T40ORQh47so

Edited by MarcinekNu2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...