Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sorry za OT. Mówisz o tych z hamowaniem silnika po 8 dych? Właśnie dzisiaj zjarał mi się drugi taki. :wink:

Nie, na szczęście te za 30zł.

Wiesz gdzie leży problem MOSFETU? Tam gdzie przez cienką blaszkę na płytce leci nagle do 60A. Przy słabym sprężynach może MOSFET działać dobrze, Przy M150 masz dym.

Wg. mnie lepiej cały mosfet lepiej nie trawić na płytce tylko polutować go grubym przewodem.

Link to post
Share on other sites

Marcinek Mosfet nie ma zazwyczaj problemów, chyba że ci się zwierzał. Powiem tak:

-Systema Magnum

-M150 Guarder

-Mosfet

-Ponad minutowa seria przy rofie ok 30k/s

-Mos się nagrzał do temperatury ok 40 stopni

-Przewody podobnie jak mosfet do ok 40 stopni

Wniosek:

-Złej baletnicy... Mosfet nie ma żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Ale co palcami mierzyłeś? Wiesz, mój kolega potrafi wziąć w łapy cienką szklankę w wrzątkiem i po jakiejś minucie wspomni że jest za gorąca.

Wiesz, takie teksty że wszystko jest około.... może N/C

jak słysze że ktoś mówi mam około 500fps, na ogól na chrono ma 400. Jak słyszę rof 30k/s przy M150, pewnie jest z 17.

A i pisałeś bodajże w temacie poprzednim gdzie pytałem o konfigurację z M150 i większym rofem http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=63464

Skończ ściemniać.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

A nie wpadłeś na to że ktoś może mieć w domu zakres sprężyn od M110 do M150? Jak jesteś niedowiarkiem to słuchaj bo zawsze miałeś swoje własne teorie. Przy tym LiPo 11,1V 4400mAh 20C miałem identycznego rofa na M110, M120, M130, M150 Guardera. Na Każdej sprężynie bez hamulca w mosie miałem zamiast singla 3 strzałowego Bursta. Nie wierzysz że dobry układ mos może wytrzymać sprężynę M150 to nie wierz ale nie wprowadzaj innych w błąd. Moje układy są w replikach z M170 i M150. Jakoś nie słyszę zażaleń że się grzeją bądź przepalają. Wyniki jakie opisałem powyżej były przeprowadzane właśnie po to aby sprawdzić czy da radę na takich sprężynach i przy takich szpilkach jakie daje systema magnum. Pamiętaj każdy sądzi według siebie uważasz że ściemniam to uważaj tak dalej ja nie mam zamiaru wyprowadzać cię z błędu bo mam czyste sumienie. Poza tym jak byś nie wiedział są lepsze miejsca na ciele aby zmierzyć temperaturę. Zapytaj mamy jak kiedyś się sprawdzało czy mleko bądź woda dla niemowlaka miało odpowiednią temperaturę.

 

Edit:

Literówka ;)

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...