Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Zamierzam zrobić tuning SPR/A G&P do około 420 - 460 FPSów. Wymieniłem w nim lufę na 455mm systemy, gumkę guardera przezroczystą id ałem batkę 9,6V

Co jeszcze wymienić aby uzyskać te FPSy i daleki i celny zasięg? Chcę wspomnieć ze nie mam za dużych fuduszy : )

 

Myślałem aby wymienić tylko sprężyne na m130 i conajwyżej głowice tłoka. Co o tym myślicie? Czy warto dokupować komorę King Armsa za ponad 120zł?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Słuchaj pomiędzy stokiem a 440-450 bo tyle powinieneś wyciągnąć na samej M130 będziesz miał może 5 m więcej zasięgu . Ja tam bym dał M120 i cieszył się możliwością pociągnięcie dłuższą serią jak trzeba .

 

Ale jak jesteś zdecydowany na M130 do ja bym dał wzmocniony tłok dla świętego spokoju i łożyskowaną prowadnicę .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Trafiła do mnie replika SPR/a, ma mieć 600 fps, być typową parasnajperką, czy możliwym jest osiągnięcie na yh częściach stabilne 600 fps, dobre skupienie i zasięg ?

 

Części, które zamówiłem to:

:: [sMM-L] Silnik długi MAGNUM - Systema (340.00zł)

-> 1 szt. | cena: 340.00 zł

:: [GE0205] Zestaw wzmocnionych zębatek Infinite Torque Up - Guarder

(239.00zł)

-> 1 szt. | cena: 239.00 zł

:: [ZA-03-34] Zestaw cylindra o powiększonej średnicy do M15 Rifle oraz

M16A2 - Systema (308.00zł)

-> 1 szt. | cena: 308.00 zł

:: [sP-42] Sprężyna główna M170 - Guarder (82.00zł)

-> 1 szt. | cena: 82.00 zł

:: [R1001] Lufa precyzyjna 6.03mm o długości 590mmPSG-1 - Prometheus

(290.00zł)

-> 1 szt. | cena: 290.00 zł

:: [HU-02] Gumka wykonana z czarnego silikonu - Systema (34.00zł)

-> 1 szt. | cena: 34.00 zł

:: [DF-CPO50] Zestaw dystanserów - Deep Fire (42.00zł)

-> 1 szt. | cena: 42.00 zł

:: [DF-CPP20] Ekstremalne wzmocniony tłok z tytanowymi zębami o zwężonej

szerokości zębów - Deep Fire (110.00zł)

-> 1 szt. | cena: 110.00 zł

 

W SPRce jest już wymieniona komora na systemę. Szkielet GB jest oparty na łożyskach 7mm, oczywiście GP. Akumulator, który będzie to zasilał, to 10.8v 3300mAh GP

Edited by zwierzu93
Link to post
Share on other sites

Przepłacone większość części, bo z ASGshop'u (nie mówię, że coś z owym sklepem jest nie tak), chodzi mi tutaj raczej o ich kosmiczne ceny. Myślę, że można osiągnąć i spokojnie ponad 600 fps, ale nad tym trzeba posiedzieć, musi to złożyć ktoś kto ma nie byle jakie pojęcie na ten temat.

 

Wybacz Lambert, ale co czemuż twierdzisz, że nie da się osiągnąć pewnego ciśnienia sprężanego powietrza w całym układzie na zwykłym GB, a na Long się da? Ten większy skok tłoka, a co za tym idzie większa ilość sprężanego powietrza dodaje magii i + X fps?

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites
W jakim sensie bateria nie pod ten silnik ? za mały voltarz, czy pojemność ?

Bo w tego typu mocarnych silnikach wystarczy wydajna 9,6 i ciągnie każdą sprężynę... PODOBNO <_<

 

P.s. w m4a1 GP na m160 i alu głowicach promyka trzyma mi się ten GB, to czemu miałby tuta nie wytrzymać

Bo jakoś tak lubią pękać. W sumie to nie wiem czemu :)

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...