Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G608- problem z celnością


Recommended Posts

Lufę ma czystą, bo pisał o tym stronę wcześniej, ale podobnie jak Ty mam odczucie, że po prostu trzeba ją odrobinę obrócić w prawo i będzie po problemie.

 

Kulek pisał jakich używa, a gumka "szitstemy" nie jest normalna :-P.

 

EDYTA: MrHK coś chrzanisz przy składaniu:

Mam problem z moją Gietą, gdy strzelam kulki lecą 25m prosto, a potem zakręcają w prawą stronę

i później:

Ludzie, ze stockową gumką to samo, znosi na lewo

 

Zanieś to do jakiegoś serwisu, albo daj komukolwiek kto się zna, jest w Szczecinie parę osób i serwisów.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Na systemie kręciło w prawą stronę, a na stocku w lewą :-F . Pokombinowałem trochę i teraz lufa z gumką siedzi ciut nachylona na prawo(przedtem była równo). Kręci w miarę dobrze.

Edited by MrHK
Link to post
Share on other sites

Na systemie kręciło w prawą stronę, a na stocku w lewą :-F . Pokombinowałem trochę i teraz lufa z gumką siedzi ciut nachylona na prawo(przedtem była równo). Kręci w miarę dobrze.

 

Jak się dotrze to jeszcze wrócisz do starej pozycji ;-).

Link to post
Share on other sites

Warto spróbować na jakich kolwiek cięższych kulkach. Wtedy masz pewność że to nie ich wina ;-) Ale teraz sobie myślę że to jednak niekoniecznie jest to wina kulek. Bo jeśli po pokombinowaniu z lufą... strzelał ok to jednak musi być coś nie tak z lufą, konkretnie jeśli już nie masz precki, to może warto w nią zainwestować. Tyle że najpierw musiałbyś sprawdzić czy naprawdę w tym siedzi problem ( pożycz od kogoś jeśli masz możliwość ) wsadź i sprawdź czy jest tak dalej :P Jak to nie pomoże to naprawdę nie wiem o co chodzi :-F

Link to post
Share on other sites

No dobra. A więc tak: Zdesperowany zamówiłem u ASGSHOP gumkę DF. Wysyłka natychmiastowa, paczka przyszła w Poniedziałek. Otwieram pudełko, dostaję się do gumki,( te gumki od DF mają inne urządzenie odpowiedzialne za podkręcanie kulki ) Patrzę: jedna wypustka urwana/wycięta/zniszczona :wink: ode mnie minus dla ASGSHOP za niedopatrzenie. To se myślę "mam 40pln w plecy,, :-F . Zdesperowany obmyslilem plan dzialania: wozylem gumke tak aby dystanser(wlasciwie to dwa) dociskal(y) jej scianke zamiast tych p... wypustek. Skladam wszystko, wkladam magazynek ide na pole naciskam spust. No to chyba tyle.

 

BTW: W polowie pisania postu klawiatura odmowila posluszenstwa

BTW2: Teraz kreci lepiej niz systema za mlodu.

Link to post
Share on other sites

A głupio zrobiłęś jak mało kto. Co jak co ale ASGSHOP z reguły za takie coś zwraca kase i takie tam pierdoły.

 

A na moje oko jednak nie masz cierpliwości by założyć gumkę jak należy.

"Parę" replik już poskładałem i zapewniam Cię, że na gumce Systemy można spokojnie złożyć 98% replik tak by strzelały jak należy. Konieczność zakładania innych gum to wręcz marginalny problem.

 

Pomijam, ze wciśnięta ścianka gumki zaraz Ci się przetrze/przetnie o krawędź otworu i tyle się nacieszysz.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...