Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelba do 200zł i ponad 300fps


Recommended Posts

Zdecydowana większość sprężynowych strzelb ma ponad 300 fps prędkości wylotowej więc wybór masz duży

Opisy poszczególnych modeli znajdziesz właśnie w tej części forum ale i też w części z tanimi replikami

Link to post
Share on other sites

No cóz wybór jest ogromny, ale jestem raczej skłonny kupic Franchi Spas ze składaną kolbą, którego podałem w linku.

Tylko czy ktoś miał tą broń? Widziałem wiele opinii na temat innych "Franchich", ale nie jestem pewien czy to był ten sam model.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Osobiscie tez mam Mossberga, a benelli mi sie nie usmiecha, ponieważ ja wole Strzelby z nabojami typu "SLUG" .

:wink: :wink:

 

benelka strzela trzema "slugami "naraz

 

 

:wink: :wink:

 

 

ps

gwoli ścisłości

slug jet pociskiem litym do broni gładkolufowej (czyli jest to między innymi popularna brenneke )

pojedyńcza kulka wystrzelona z mosberga też może zostać zaliczona do slugów więc mosberg strzela tylko slugami :twisted: w trym czasie benelka strzela trzy slugi z trzech luf

ale to już moja pokrętna filozofia :twisted:

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Dołóż trochę i kup obrzynka CA870 od Maruzena.

Po co jakąś chińszczyznę brać?

Osiągi, wykonanie i kultura pracy poniżej zera.

Za to CA870-mhm... i zaje*iście szerokie możliwości tuningu, nie wiem czy jest jakakolwiek inna airsoftowa giwera (no może nie licząc eMek), którą można w tak bogaty sposób dostosować do własnego gustu i potrzeb.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja jestem już w pełni zdecydowany na Franchi SAS 12 Tactical, gdyż widze ze to Bestseller na Zbrojowni

Ale mam pare wątpliwości:

- Z czego jest wykonana "szyna" od czułna i jaka jest jego wytrzymałość?

- Z czego wykonana jest szyna od kolby i jaka jest jego wytrzymałość?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...