Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Licze na waszą pomoc!


Recommended Posts

Witam.

Na świeta Bożego Narodzenia sprawiłem sobie replike M16 A4 JG III Generacji. Już w lutym musialem sobie wymienić gumke Hop-Up, ponieważ co kilkunasta kulka mi leciala na odległość powyżej 20m, a reszta spadała w odległości 0.5m od lufy. Po wymianie wszystko było OK. Lecz teraz znów pojawił mi sie problem. Otóż po oddaniu strzału z lufy wylatuje po 2 kulki, a wraz z kolejnymi naciśnięciami spustu strzela mi po 4 kulki wzyż. Dodatkowo, po oddaniu kilku strzałów i po przechyleniu lufy ku ziemi wylatuja z niej kulki.

Co może być tego powodem? Jak temu zaradzić?

W replice nic nie było robione, tzn. nie bylo zadnego tiuningu.

Z góry dzieki zapomoc.

Pozdrawiam.

Edited by MiesoPL
Link to post
Share on other sites

Ja mam taką samą broń jak ty (miałem w stocku ale teraz nawet body i front nie jest już do końc tej firmy) i powiem ci, że musisz pokombinować z dystanserem a najlepsze są te które z wyglądu przypominają litere H. Założe się, że na chwile obecną masz gumke przeźroczystą silikonową Guardera kupioną u krakmana. One są...wyrzuć ten "szit" przez okno i zainwestuj w coś markowego, droższe o 10 pln ale warto. Gumka musi być przygotowana do odpowiedniej ilości fpsów i stopni celsiusza. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Założe się, że na chwile obecną masz gumke przeźroczystą silikonową Guardera kupioną u krakmana. One są...wyrzuć ten "szit" przez okno i zainwestuj w coś markowego, droższe o 10 pln ale warto.

 

Chłopie nie grzesz... Gumki Guardera są delikatne, ale zdecydowanie lepiej podkręcają. Ja używam i jestem zadowolony a to że ty uważasz to za "szit" To ja nie wiem co ty takiego masz w tej swojej replice... A i Guarder jest markowy :wink:

Link to post
Share on other sites

Guarder jest markowy, ale Systema robi lepsze gumki :P Mam obie, systema jest wg mnie lepsza. Jak dla mnie to masz zajechane zęby tłoka. Dysza chodzi normalnie i podaje kulki do lufy, ale z powietrzem, które miałoby je popchnąć już jest gorzej. Gumka raczej nie zatrzymałaby 4-5 kulek.

Link to post
Share on other sites

Panowie gumki firmy Guarder są super, zgadzam się z wami ale tylko te które zostały wyprodukowane przez firme GUARDER a nie przez małego chińskiego rzemieśnika o nazwisku guarder. Pisze to z wielką goryczą bo poprostu gumki jakie ludzie z teamu do którego należe zakupili okazały się wadliwe a moja miała poprostu za duże fi i zsuwała się z lufy a problematyczne było umieszczenie jej w komorze hop up. Piszę tylko i wyłącznie to bo wiem z własnego doświadczenia!

Link to post
Share on other sites

To zakładania gumek trzeba mieć doświadczenie, aby potem nie pękła albo coś w tym stylu :D :F

 

Ja polecam od siebie Systemkę. Ładnie podkręca i się nie rwie.

 

No i na Guarderze często są 2 kulki i inne.

 

Na początku też popsułem kilka gumek Guardera, ale teraz już mam wprawę i jest Oki.

 

Ale Systema jest the best.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...