Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Egzemplarz, który dane mi było oglądać, dotykać, nosić a nawet wąchać był wystarczająco sztywny bez żadnych płytek, desek i winylowych płyt w środku. Jeśli macałeś inny to zwracam honor, ale jeśli opierasz się na domysłach to przygotuj się: PODDAJE TWE SŁOWA W WĄTPLIWOŚĆ! Już. Nie bolało, chyba ^^

 

Nie bolało. Za bardzo zmęczony jestem po tygodniu pracy, żeby czuć cokolwiek.

 

Nie nosiłem żadnego. Pisałem o wyglądzie na człowieku. Na arnim czasami można znaleźć foty kolesi z LPC + 2-3 ładownice i wyglądają po prostu jak nie z tej planety.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z twierdzeniem, że nie ma sensu nosić PC bez płyt. Płyty dodają fajnego klimatu (nie wspominając o -1 do rany na milsimach ;-) ), czuć tą masę, niewygodę i sztywność na klacie i plecach, czyli tak jak powinno być z płytami.

Sam używam body armora od krakmana + beltkit + chest + czasami plecak i nie wyobrażam sobie noszenia BA bez płyt. Wcześniej miałem tylko miękkie piankowe atrapy wkładów jakie były w komplecie ale przerzuciłem się na takie płytki i szczerze je polecam http://www.allegro.pl/item629017707_kopia_...rozm_m_i_l.html

Link to post
Share on other sites
Guest british

Proszę o połączenie z powyższym.

 

Ustosunkuję się jeszcze do wypowiedzi zombie snake'a :

Właśnie dlatego, że nie strzelamy się prawdziwymi 5,56x45, posiadam ATRAPY płyt SAPI (wagowo zgodne z oryginałem).

Edited by british
Link to post
Share on other sites

Juz tak nie przesadzajcie z tymi dyskusjami nad noszeniem plyt w PC czy nie. Przyznam, plyty to fajna rzecz (sam w zintegrowanej oprocz miekkiej nosze 4 plyty) ale tez w realu zdarza sie noszenie PC bez plyt w srodku (fakt, pod spodem jest niskoprofilowa z wkladami miekkimi i twardymi, ale jednak) tylko w charakterze kamizelki oporzadzeniowej. A poza tym nie kazdy ma takie spiecie w airsofcie ze musi akurat nosic to, co w realu nosci sie powinno. Czesc osob traktuje to dosc powaznie, czesc tylko jako hobby, stad tez tematy czy czy jakas kopia jest lepsza od innej kopii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...