Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

ostatnio przeglądając stronę tawiangun.com znalazłem takie ustrojstwa:

Well G-11 - kopia M11 KWA http://www.taiwangun.com/shop,show,1481

Well G-55 - kopia Mp5 K maruzena http://www.taiwangun.com/shop,show,1482

na forum nie znalazłem żadnej informacji o tych replikach więc założyłem temat

ktoś widział strzelał albo macał?

mnie osobiście bardziej interesuje kopia maca ale mp5 też ciekawe, na pewno propozycje warte rozważenia, szczególnie dla snajperów

pozdr.

Edited by Saillupus
Link to post
Share on other sites

Też miałem się o to spytać :-P Ciekawi mnie jeszcze sprawa magazynków: w zestawie jest tylko jeden i to 32 kulowy. Skoro to kopia KSC to zastanawiam się jak spisywały by się ich magazynki z tym sprzętem. Tyle że magi od KSC były z tego co pamiętam na 48 kulek :???:

Link to post
Share on other sites

ma 2 pytanka do tych broni

1. jaki jest napęd Green gas czy co2 bo z tego co szukałem wszędzie jest napisane po prostu gazowy?

2. która z tych giwerek byłaby lepsza jako broń poboczna dla snajpera czyli używania w sposób: snajperę na plecy, pistolecik z kabury i lecimy do bunynku

Link to post
Share on other sites

hmmm faktycznie :P a nie wygląda ;p

ale ja się nauczyłem że do żadnej gazówki, nawet markowcyh japońskich firm, nie można mieć takiego zaufania jak do elektryka

mimo takiego poglądu wolę repliki gazowe bo mają to coś ;)

wracając do tematu

wiecie może jak wygląda ze szczelnością w produktach wella?

z gazówek to na pewno wypuścił już g23 i g22 - "karabinki snajperskie", więc może ktoś ma doświadczenie :)

i niedługo wejdzie aw338 xD

pozdr.

Link to post
Share on other sites

pidzejfat w HK stoją po 14$ a u nas 99 zł :strach: niezły przelicznik kursu. Tak na marginesie to oba peemy w HK mają tą samą cenę a u nas parę złotych róznicy...

Edited by FLC
Link to post
Share on other sites

może trochę odbiegnę od tematu

ale czy moglibyście dać jakieś linki do kabur do tych giwerek(o ile w ogóle są)

najlepiej w wz93 lub oliv

Ja jestem w trakcie przygotowania czegoś takiego: LINK. Okazuje się, że możemy zrobić to bardzo tanio, jeśli posiadamy panel udowy MOLLE np. TAKI. Wystarczy dokupić taśmę parcianą - kawałek o szerokości 40 mm i kawałek 30 mm oraz rzepy o takiej samej szerokości. Paski docinamy na odpowiednia długość oraz przyszywamy/przyklejamy rzepy. Następnie montujemy je dzięki rzepom i szlufkom (w panelu) do panelu udowego i... voila - kabura gotowa! Co najlepsze - paski możemy w każdej chwili ściągnąć z panelu - wracając do jego podstawowej funkcjonalności.

W tej chwili utwardza się klej, którym przykleiłem rzepy - jak wyschnie to zaprezentuję to rozwiązanie na zdjęciach lub filmiku.

 

Postaram się też wysmażyć obiecaną recenzję samej repliki jak tylko znajdę czas. Na razie krótko tylko powiem, że wykonanie jest OK, RoF zabójczy, a zasięg taki sobie (chyba, że pogrzebiemy przy dystanserze hop-upa - co nie jest takie całkiem proste), a magazynek długi - wymaga od razu wymiany zaworu do nabijania (stockowy, krótki jest OK)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Moglbys wrzucic fotke gumki hopa ?

Poszukuje zamiennika do mojego ingrama HFC.

Wyglada ona tak ze jest dluga - i ma z boku zabek do mocowania w komorze hopa.

Do tego lufa jest nie taka jak w aegu - ma okragle zlobienie dookola i na dole (tak jak od elektryka ma tylko na dole - tu jest dodatkowo dookola za miejscem na gumke).

Zastanawiam sie czy gumki od VSRki beda pasowac. Ktos ma moze ingrama KSC i potrafi zmierzyc(albo zrobic zdjecie) od tej repliki gumki ?

Link to post
Share on other sites

Właśnie przyszedł mój Ingram. Plastikowa jest tylko góra, natomiast rączka i Lower reciver (jeśli można to tak określić) jest metalowy). Sama rpelika jest przyjemnie ciężka, razem z w pełni metalowym magazynkiem.

 

To na co zwróciłem uwagę: na youtube replika nei przestawała strzelać nawet na pustym magazynku: tutaj nei ma tego problemu, wraz ze skończeniem się kulek w magu zamek zatrzymuje się w tylnym położeniu.

 

Nie wiem czy dokładnie o to pytano wcześniej, ale z tego co widzę ta komora, w którą wpychane są kulki z magazynka jest metalowa a nie plastikowa, więc to chyba dobrze :).

Link to post
Share on other sites

na jednym nabiciu 1.5 - 2 magów. Z tym że magazynek słabo trzyam szczleność i "popuszcza" więc jak porpawie oringi to pewnie będzie lepiej. Zasięg: okolo 30-40 metrów, z tym że krakmani zapomnieli mi dać kluczyk do hopka więc nie mogę reglowac chwilowo.

 

wygoda: cieżki wypas:) magazynek trzyam się mocno, nie musiałem się bać że wypadnie, gdy wchodziłem do budynku, odwieszałem główną i sięgałem do kabury. W CQB trudno wymażyć sobei coś lepszego :) zabijałem na lewo i prawo, a ileż radośći :)

 

Mam problem z single fire. Nie wiem czy wynika to z przesmarowania czy coś ale ogolnie zawsze wali kilka kulek, wcześniej było dorze więc ja przy rozkłądaniu musiałem coś skopać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...