Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No chyba, ze szukasz wrazen pod pancerzem jak zolw - wtedy mozesz zrobic ghillie i machnac to lakierem.

 

Co do mieszania - wez pod uwage, ze gdy pek bedize za duzy to male sznurki zniknac w srodku peku. Ja osobiscie poprzyczepialem peki o srednicy 3cm w odleglosciach ok 10cm od siebie - same sznurki mialy grubo ponad 15cm. Nastepnie zrobilem z tego jednego wielkiego dreda.

Link to post
Share on other sites

Albo zwykłe ghillie tylko w białej kolorystyce i gdzie niegdzie zielone plamy przseświtującej z pod śniegu trawy. http://www.captaindaves.com/shop/media/Ghillie-Snow.jpg

Ale chyba juta nie była by tu dobrym rozwiazaniem bo, namokła by od śniegu, i by była taka ciężka ze byś nie wstał i byś musiał czekać do wiosny :)

Edited by Piotro
Link to post
Share on other sites

A wie ktoś może właśnie o użyciu tetrowych pieluch w zwykłym ghillie- ktoś testował ?

 

Ja. Byłem średnio zadowolony,

Zafarbowana juta ma bardziej naturalny odcień. Oprócz tego pieluchy podrzesz na grube paski, które gorzej wyglądają od jutowych sznureczków.

Osobiście używam pomalowanych pasków tetrowych jako dodatku.

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce tu jest opis zrobienia ghillie. Autorem jest chyba PA : http://kpasg.net/news_portal.php?page=ghille

 

Mam małe pytanie. Czy w tej siatce

http://allegro.pl/item666983139_siatka_mas...esna_3_x_3.html

te plamy z tego czegoś trzeba odpruć czy można je zostawić. Chodzi mi o to czy bardzo to utrudnia przywiązywanie juty?

 

Pozdrawiam Punisher

Link to post
Share on other sites

Pardon. Nie musi. Ja zrobiłem z farszem. Na zdjęciach masz siatkę od drugiej strony ( zasłania linki z właściwej sitaki ), kiedy obrócisz ją na drugą stronę łatwo przywiążesz do sznurków. Ewentualnie dwa pociągnięcia i tych glonów nie ma :)

Link to post
Share on other sites

Czy są jakieś sposoby zabezpieczenia Ghillii przed ogniem?

Dzisiaj wziąłem kilka nitek juty i przyłożyłem do nich zapalniczkę. Moment i wszystkie sznurki zajęły się ogniem...

Istnieją jakieś preparaty, lub domowe sposoby, aby z lekka zabezpieczyć to przed przypadkowym podpaleniem?(Chodzi mi tu o sytuacje na respie, gdzie niektórzy palą papierosy... Wiem, wiem trzymać się od nich z daleka, ale w razie W lepiej być zabezpieczonym...)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...