Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dokładnie, zrób swoje, a jak masz kasę to to drugie kup i popraw po fabryce.

 

co do sznurka to musisz go rozwinąć zwijając jak linę żeglarską i porobić takie zestawy (czyli, żeby nie zagęsto aby farba dotarła do każdego miejsca gdy bedziesz farbował). mnie wyszło jeśli dobrze pamiętam 17 takich zestawów i podzieliłem je wg ilości procentowej kolorów, jakie należało użyć do ghillie. zresztą nie jest to skomplikowane, lecz tylko czasochłonne.

 

no i oczywiście lepsze są worki, był wyżej link do dobrych cenowo i nie się co pieprzyć ze sznurkiem

Edited by GERALT
Link to post
Share on other sites

Dobra no to teraz moje pytanie : Czy probowal ktos robic ghillie suit z tzw. glona ??

( czyli siatka maskujaca WP ) ??? Jaki to daje efekt i czy dobrze to maskuje ??

Przyznam szczerze mam fajny pomysl jak to zrobic !! I am nawet materialy potrzebuje tylko jakiegos munduru ale to kwestia 2 dni :)

Link to post
Share on other sites

ja robiłem na wolierze 3x3 - wychodzi cudeńko. Naprawdę polecam, bo przy tym jest tania jak barszcz.

Co do worków to kupujcie od Vipera - ma świetne duże wory i jest inna gramatura niż tych castoramowych z prostej przyczyny - przewozi się w nich zboże, więc materiał jest bardzo gęsty.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziękuję za odpowiedzi ;) Czyli czekać na dostawę i na pewno za niedługo znajdziecie wyniki mojej pracy na forum :P

 

Kolor

35% - naturalny kolor juty

25% - Zielony (różne odcienie)

20% - Brązu

20% - Khaki lub oliwkowy

 

Czy to jest dobre rozdzielenie kolorów ??

Link to post
Share on other sites

To zależy na jaki teren i porę roku planujesz zrobić swoje ghillie. Jak już pewnie wiesz nie da się zrobić ghillie uniwersalnego(można jako podstawę dać trochę różnego farszu a później uzupełniać naturalną roślinnością, albo zrobić ghillie z większej ilości farszu odpowiednie tylko na dany teren).

Sądzę iż na obecną porę roku(jesień :P) trzeba będzie operować na brązach z nie wielką ilością zieleni i naturalnym kolorem juty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...