Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AGM GBB M4


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chodzą słuchy że magi są strasznie kieprawe, i praktycznie co 2-3 strzelanki trzeba je rozkręcać i uszczelki zmieniać, ale jakoś tego sobie wyobrazić nie mogę

 

 

Spotkał się już może ktoś z magami CO2 pod standard AGM/WA ?

 

@Nazgool z jakiej emki korzystasz? WE, WA czy AGM?

Edited by Macias13_84
Link to post
Share on other sites

Co do magazynków to nie równo podają gaz, rozstrzał przy pomiarze na chrono 358-446fps co jest kiepskim rezultatem. Przy mnie zdarzyło się że zrobił syfon przy strzale ale podczas pomiarów tylko raz.

 

Pomierzę przy najbliższej okazji jak wygląda powtarzalność na innych magach/M4 AGM bo się rozmnożyły jakoś w mojej okolicy.

Link to post
Share on other sites

Prezpraszam że tak post pod postem, czy moderator mógłby połączyć?

 

Widzę że mamy tu użytkowników tego sprzętu tzn. AGM 061/062/063/064 jak wyglada sprawa z jakościa tego przętu, wykonaniem i trwałością.

 

Magi nie staowią aż takiego problemu w okolicach 20$ mozna dostać w chinach.

 

Wiem że AGM ma dwa typy magów GBB różniacych się wagą jeden waży w okolicach 0,5kg druki koło 0,8-0,9kg. problemy występują z obydwoma czy tylko z jednym z tych typów.

 

Planuję własnie zakup na gunnerze i zastanawiam się pomiędzy

M4 RIS AGM - 115$

SCAR WE - 220

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z tego co napisał jeden z Amerykanów na Arnies wygląda to tak, że ATF próbuje przerobić replikę wszelkimi dostępnymi dla publiki sposobami, aż do skutku. Jeśli uda im się wykonać strzał nawet pojedyńczy replika jest klasyfikowana jako broń palna. Tu nie idzie tyle o samą sprzedaż w USA ile o import. Mnie to w sumie też bardzo ciekawi w jaki sposób WOC/Ino nie oddały strzału, a może jeszcze ich nie wzięli pod lupę.

 

WA/WOC ma krótszy Receiver niż RS oraz MTW.. O ile w MTW pewnie było by to jako tako do zrobienia, [trzeba by wstawić upper od RS (Ra-T nawet sprzedawał customa z upperem RS) + lufa i suwadło RS] to w WA/WOC i klonach nie ma takiej opcji.

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

tak, śledzę ten wątek i ostatnio miałem przyjemność poobserwować jak M4A1 AGM działa w terenie. Co prawda nie mój, ale bliskiego znajomego. Oto jego uwagi na temat AGM'u:

- części (zależy podobno od dostawy) potrafią być marnej jakości i trzeba wymieniać, a to podobno zdarza się nader często przynajmniej w egzemplarzu kolegi) - i niestety musi je ściągać co na razie unieruchomiło jego GBB, gdyż nie stać go na ściąganie części co chwila (do tej pory zamawiał już 2 razy, na troszkę ponad miesiąc używania)

- magi ciekną jak wody płodowe u kobiety w ciąży (1 napełnienie na full maga) starczyło mu na jakieś 40BB przy pojemności maga 50BB ;(

- faktycznie przydało by się wymienić masę rzeczy w środku

- potrafi mag mieć syfon i jak wiecie cały schodzi ;]

 

ogólnie wrażenia on jak i ja mamy średnie z uwagi na to, że jedyną pociechą jest koszt magów i samej repliki, a i prawdopodobne poprawki klonów ze strony producenta są prawdopodobne co poskutkuje wypuszczeniem części zamiennych za przystępną cenę. A to pozwoli na poprawienie osiągów i samego stanu technicznego emki

Edited by guzio29
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

tak, śledzę ten wątek i ostatnio miałem przyjemność poobserwować jak M4A1 AGM działa w terenie. Co prawda nie mój, ale bliskiego znajomego. Oto jego uwagi na temat AGM'u:

- części (zależy podobno od dostawy) potrafią być marnej jakości i trzeba wymieniać, a to podobno zdarza się nader często przynajmniej w egzemplarzu kolegi) - i niestety musi je ściągać co na razie unieruchomiło jego GBB, gdyż nie stać go na ściąganie części co chwila (do tej pory zamawiał już 2 razy, na troszkę ponad miesiąc używania)

- magi ciekną jak wody płodowe u kobiety w ciąży (1 napełnienie na full maga) starczyło mu na jakieś 40BB przy pojemności maga 50BB ;(

- faktycznie przydało by się wymienić masę rzeczy w środku

- potrafi mag mieć syfon i jak wiecie cały schodzi ;]

 

ogólnie wrażenia on jak i ja mamy średnie z uwagi na to, że jedyną pociechą jest koszt magów i samej repliki, a i prawdopodobne poprawki klonów ze strony producenta są prawdopodobne co poskutkuje wypuszczeniem części zamiennych za przystępną cenę. A to pozwoli na poprawienie osiągów i samego stanu technicznego emki

Zwyczajnie chińska gazówka, bo i co tu jeszcze pisać.

Link to post
Share on other sites

Po prostu niektórych replik chińczycy nie potrafią zreplikować :/ I wychodzą beznadziejnej jakości, dzięki czemu my posiadacze czegoś takiego więcej włożymy aby to wogóle działało a jeśli mogli byśmy kasę wydać na oryginalną wersję (firmową...)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...