Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problemos nummer 1. / CM.031B


Recommended Posts

Witam!

 

Nie szczycę się jakimiś rarytasami, posiadam skromną replikę karabinku pod magicznym kodem marketingowym CM.031B. Wystrzelone jakieś 3k kulek, wszystko było pikne.

Po ostatnim strzelaniu rozładowana batka zwolniła pracę i karabin przestał reagować na cokolwiek.- Jest to przecież normalne przy rozładowanej batce.

 

Po naładowaniu karabin nie reaguje na nic zupełnie. Dmuchałem ze sto razy w styki, szczeliny wszytskie z nadzieja że to brud jakiś-ale lipa.

Myslę że bezpiecznik jest cały, bateria jest wporzo, sprawdzałem.

I nie mam pojęcia co to do jasnej anielki może być. PROSZĘ O POMOC!

 

Pozdrawiam Artur

Link to post
Share on other sites

Bezpiecznik oglądałem wygląda na niedraśnięty, nie wskazuje nic na to aby to był bezpieczniki. A śrubę wykluczam ponieważ nie ma żadnej reakcji, żadnego odgłosu. Tylko dźwięk naciskanego spustu-nic więcej,

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

No jak jesteśmy przy odgrzewaniu schabów to i ja spróbuję.

Do rzeczy. Mam bardzo podobny problem ze swoim CM.031. Również po naciśnięciu spustu tylko tą czynnośc słychac. Z tym, że podczas tej 'zabawy'(dłuższej, np. przy strzelaniu ciągłym) nagrzewa sie bezpiecznik i bateria. Tłok nie trybi, a sprzet sie nagrzewa. Nie specjalizuję się w elektryce, więc byłbym wdzięczny o jakiekolwiek podpowiedzi.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...