Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Silnik zmień lepiej na G&P m120, Guarder żre dużo prądu i u mnie na m120 nie wytrzymała zębatka na wale silnika (ślizgało się).

ROF będzie zależał od baterii, na 9.6V mini wyciągniesz 0 do 25 bb/s :), to też zależy jak "mocno" skręcisz GB i jak będą ułożone zębatki i jak wyregulujesz wysokość silnika, itd itd...

Link to post
Share on other sites

Bomba nie da się jednoznacznie powiedzieć jakiego rofa Ci da taka konfiguracja, nie da się powiedzieć ile da Ci jakakolwiek konfiguracja. Zależy to od tego jak złożysz giwere, jak ją wypodkładkujesz, jak wyregulujesz silnik. BU nie zwiększy Ci rofa ani trochę. Myślę, że Guarder na m120 będzie śmigał dobrze, do tego dobre podkładkowanie i dobrej jakości kable. Wymiana łożysk na kulkowe również na pewno pomoże :)

Edited by jackobi
Link to post
Share on other sites

Określić raczej nikt Ci tutaj nie określi nawet w przybliżeniu ile toto da, ale ten zestawik z pierwszego Twojego posta jest całkiem OK - ja bym dorzucił tylko zestaw podkładek i porządny smar i kogoś to porządnie to złoży.

 

@jackobi - niby BU nie zwiększy ROF'a, ale odciąży trochę szkielet, szczególnie przy zwiększonej częstotliwości kolejnych cykli, które nasz kolega chce osiągnać - jeśli ma na niego kasę, to na pewno warto kupić BU.

Link to post
Share on other sites

A możecie dać linka do jakiegoś dobrego smaru . Jeśli chodzi o składanie to sam złoże .

 

Masz na sklepach ersoftowych - co prawda ich cena to rozbój w biały dzień, ale są dobre. A jak chcesz się dowiedzieć o porównywalnych czy nawet lepszych smarach w normalnej cenie to poszperaj na forum.

Link to post
Share on other sites

Smary ze sklepów airsoftowych NIE są dobre. Nie i już. Zasychają po jakimś czasie zmieniając się w gęstą kupę, przypominającą białe błoto. A z czasem i żółte, potem czarne.

Kolega walczy o ROF więc potrzebuje trochę rzadszego smaru, który jednak nie ucieknie od zębatek. Ja jak zawsze polecam stosowany przez siebie do wszystkiego 1-S . Dość yrudno dostępny ale jak się go dostanie to innego smaru do replik się nie użyje nigdy.

Mają go w Praktikerach, Obi i czasem w Castoramach.

Link to post
Share on other sites

Jak już mowa o baterii to myślę o stworzeniu samoróbki ze zwykłych akumlatorów AA GP o pojemności 2500 mAh i włożeniu ich bo pojemniczków na baterie myślę o napięciu rzędu 9,6-10,8 V i podpięciu do repliki . jak coś źle myślę to mię poprawcie i powiedzcie co o tym sądzicie

Link to post
Share on other sites

tylko ze one maja wydajnosc na poziomie chinskiej batki. są to ogniwa do radia/ aparatu cyfrowego lub odtwarzacza mp3 mp4. zacytuję " na ch*j mi ku*wa twoje kwiaty" czyli na cholerę ci takie cos w aeg'u jak to nie podziała :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...