Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P&J m249 problem z ROF-em j jeszcze drógi problemale niewiem z czym


Recommended Posts

Niewiedziałem gdzie włożyć temat bo broń jest niby P&J lecz wszystko co jest wymienione w gearbox to dobre firmy.

Przejde do żeczy a mianowice potrzebuje pomocy poniewasz mam problem z rofem jak strzelam to strzela normalnie ale powoli spada rof. Części jakie wymienione zostały w bromi to:

Lufa prec. G&G

Gumka HU Systema Czarna

Bore UP Classic Army

Sprężyna M150 Guarder

Tłok JBU zwężone zeby

Zębatki Guarder I.T.U

Silnik (niestety stock jest dalej)

Okablowanie 3,5mm plecionka miedzi beztlenowej, wyprowadzenie do magazynka jak i do chwytu wtyku na akumulator

Akumulator Li-Po WinForce 11,1V 15C 4000mAh

A drógi problem to czasami jak strzelam puszcze spust i znowu chce strzelać to mi już niestrzela i dopiero zachwile chodzi.

Prosze o pomoc co trzeba zrobić.

Link to post
Share on other sites

Guardery ITU mają ogromne przełożenie... Tu może być problem spróbuj z jakimiś innymi np. zębatkami TU albo z standard TU - optymalne byłoby S(uper)TU SYSTEMY, ale nie jestem do końca pewny. Może bateria, sprawdź na innej replice jaki daje rof. Może być to też kwestia podkładkowania zębatek.

 

 

Pozdrawiam Wojdatuz

 

P.S. drUgi ;-)

Link to post
Share on other sites

wina moze byc kiepski aku. li-po winforce nalezą do najgorszych na rynku. kup li-po o dużej wydajnosci i dobra ładowarke bo to cos od e-sky jest gówno warte za przeproszeniem. ni-mh bateria jest tez z tyłka wzięta bo nie ma dobrej wydajnosci pradowej.

jak chcesz dobre li-po to albo : fullymax , flightpower lub kokan ale na kokana mało kogo stac...

na ITU nie wydusisz rofu dużego. one są do hardcore'owych spręzyn przeznaczone. a STU pracuja na tłokach FT a nie HT :)

Link to post
Share on other sites

bo żalezy ile ma wydajności pradowej. moja replika strzela bez problemu na 7.4v a po podłaczeniu do zasilacza nawet na 6v mozna strzelać ale wtedy to szybciej shotgun strzela :P

masz li-po no0name które nadaje sie do kosza. po zmianie na inne lepsze rof wzrosnie lecz nie znacznie ponieważ zebatki ci ograniczaja ROF.

 

wydajnośc prądowa li-po 35/60C : prąd rozładowania : 60.0A (35C) ciągły, 102.0A (60C) chwilowy, dla baterii 1700mAh fire fox 2000mAh ma wydajnośc max 22A. pytania ?

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem na baterii 8,4v stockowej bo innej nie mam i działa tylko ROF jest baaaaardzo mały... Ale podłączyłem na chwile pod aku samochodowe 12v i ROF sie utrzymuje, nie ma spadków :killer: Jak myślicie, jaką najlepiej kupić baterie? Aha mam jeszcze zamątowane Kondensatory 4700piko Farada 16V 4 sztuki. Chciałbym też zmienić silnik na Systema Magnum, pomóżcie przy doborze baterii do niego i czy okablowanie oraz kondensatory mogą zostać??

Edited by damian6533
Link to post
Share on other sites

bateria o duzej wydajności. ile razy mam to napisac.

 

kable najlepsze są modelarskie o niskiej rezystancji i wtyki deans ( T-connectory)

 

tamiya to syf i ścierwo którego nie powinno sie dotykac. przy 30A ma problemy, przepalic sie potrafi.

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...