Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak zrobić "downgrade" ?


Recommended Posts

Witam. Więc wczoraj dostałem od kuzyna miesięczną replikę m4 CA. Mówił, że ją w środku tuningował, ale co to nie zdążyłem wypytać. Więc z ciekawości strzeliłem (kulki 0.3) i poleciały gdzieś na odległość 60-80m. Trochę tym zachwycony strzeliłem w butelkę po Kubusiu i o dziwo ją rozwaliło ( a ona jest przecież gruba ). Dziś z rana poszedłem do kumpla strzelić przez chronometr i pokazał, że kulki osiągają 623-638fps :0 . I teraz jak zrobić downgrade tak do 400fps, bo mam stracha z niej do kogoś strzelić. Jak rozwaliła z odległości gdzieś 15m butelkę po Kubusiu to co będzie gdy trafię kogoś w twarz :(.

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tylko że zmieniajac springa na m110. powinno zmienic sie zebatki na lżejsze przełozenie.

 

630 fps ? na serio ? co tam jest włożone ? na jakich kulkach mierzyłes

prowdnica zapewne siedzi tam wzmocniona wiec nie musisz zmieniac.

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

tylko że zmieniajac springa na m110. powinno zmienic sie zebatki na lżejsze przełozenie.

 

630 fps ? na serio ? co tam jest włożone ? na jakich kulkach mierzyłes

prowdnica zapewne siedzi tam wzmocniona wiec nie musisz zmieniac.

 

kulki czarne 0.30g PJ (bynajmniej tak pisze na opakowaniu ;p) rozebrałem ją wg filmiku na YT i widzę, że na większości częściach jest naklejka systema i bateria na 9.6v firefoxa. więcej nie napiszę, bo się nie znam na tym zabardzo. Obojętnie jakie mogę włożyć te zębatki ?

Link to post
Share on other sites

Sprężyna M200 albo M210 skoro na kulkach 0,3 miał 630fps :strach: Nie sądzę żeby były części systemy które by to zniosły(nawet na singlu) chyba źle kolego z chrono odczytałeś, raczej 360 a nie 630 8)

 

 

A więc-najpierw sprawdź jeszcze raz (najlepiej na kulkach 0.2g)i dobrze odczytaj na chrono a później kombinuj jeśli będzie miał za dużo fps-ów. Bo te wartości które napisałeś są niemożliwe do osiągnięcia.

Edited by Biker
Link to post
Share on other sites

Może jedną naklejkę ma wewnątrz cylindra co daje super-extra-kosmiczną szczelność i 630fps :wink: 8)

 

Mylisz się skoro chłopak mówi, że wszędzie ma naklejki SYSTEMA. Może SYSTEMA wprowadziła naklejki uszczelniające ? które dodają o ok. 80% lepsze osiągi :]

My maniacy nie wiemy co się na rynku dzieje :]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

najprostszym sposobem obnizenia mocy bedzie nawiercenie malej dziurki w cylindrze w odleglosci ok 10mm patrzac od przodu,rozmiar dziurki? zeby nie skopac roboty zacznij od wiertla 1mm a pozniej skok co 0,5mm lub 1mm zaleznie co pokazuje chrono

Link to post
Share on other sites

najprostszym sposobem obnizenia mocy bedzie nawiercenie malej dziurki w cylindrze w odleglosci ok 10mm patrzac od przodu,rozmiar dziurki? zeby nie skopac roboty zacznij od wiertla 1mm a pozniej skok co 0,5mm lub 1mm zaleznie co pokazuje chrono

 

 

Ludzie, proponuję dziurę w mózgu sobie zrobić i kupić słownik ortograficzny.

 

Co do pomysłu gratulację :wink: :poddanie:

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...