Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C ARES


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Ze zdjęć, które widziałem na spec shopie jeszcze czuję smaczek. Widać, że ładnie wykonana zewnętrznie, ale i tak od patrzenia oceny nie wystawię. Jak dotknę ( o ile ktoś w okolicy mi pozwoli i wogóle to kupi :lol: ) to postaram sie napisać. :D

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Na specu piszą, że jest V3: "W konstrukcji zastosowano gearbox wersji 3 z metalowymi

łożyskami 7mm (2x łożyska kulowe, 4x łożyska ślizgowe).

W gearboxie zamontowano wysokiej jakości mechanizmy

wewnętrzne w tym wzmocnione stalowe zębatki, chromowany

cylinder, tłok i głowica z wytrzymałego przeźroczystego tworzywa.

Części zgodne są ze standardem Marui.

"

Link to post
Share on other sites

no tak,ale chciałbym podrasować go do tych 420fps (nie chcę G36C tylko tą najdłuższą gietkę) i jak mi wyjdzie,że muszę władować w tuning kolejny tysiąc (nie liczac batki i ladowarki) to chyba podziekuje ^^

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś miał już możliwość to prosiłbym o pomiar FPS w stocku, bo 350-380 FPS podawane na specshopie to trochę spora rozbieżność. I jeszcze jak z mierzonym zasięgiem skutecznym oraz jak skupienie i działanie hop-upa, ponieważ z opisu repliki wynika że powinno być nadzwyczajne. :)

Edited by NikonCZWA
Link to post
Share on other sites

Myślę, że znacznie nie różni się od długiej Starowskiej giety, którą mam.

Jednak w G36 miałem czarny tłok, który najlepszy nie był. W Scarze Aresa jest już przezroczysty tłok i jak narazie zero problemów - a kilka zacinek było.

W giecie wystarczy odpiłować kawałek plastiku z tyłu, by mieć możliwość zmiany sprężyny odrazu po złożeniu kolby.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli body jest takie samo jak w Starze, a na 99% jest, to jego wytrzymałość jest dużo wyższa niż CA.

O głowicach pisałem co miałem w Starze, który kupiłem spory czas temu. Obecny jest sporo poprawiony, więc myślę, że owe elementy też zmieniono.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z początkiem sierpnia zakupuję najdłuższą wersje wiec opiszę co i jak z tym im wyszło. Ja jestem rad z samej ceny za tej klasy sprzęt i dziwią mnie Ci którzy jeszcze wybrzydzają. Ponadto mogę tylko dodać, że przecież ARES był podwykonawcą STARa, także wątpię w to iż wypuściliby coś gorszego niż robili dla STARa. Ludzie troche pomyślunku ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Takie moje spostrzeżenia wynikające z porównania obu replik.

 

G36 ARES.

+dwójnóg

+oryginalne oznaczenia "HK G36 ble ble ble...." (w CA są oznaczenia CA)

+reakcja na spust. (natychmiastowa)

+stalowa lufa (w CA to chyba ZnAl)

+-piny "neverlost" czy jakoś tak. Fajnie to ułatwia grzebanie w replice za to utrudnia życie przy zainstalowaniu adaptera do magazynków M4/16 bo ten zwykle jest przystosowany do śruby takiej jak w CA czy JG.

-plastikowa atrapa rury gazowej (mocowanie lufy, w CA jest ze (ZnAlu)

-totalnie badziewiasty kolimator (normalnie masakra)

-jakość body względem CA. (Ares jest mniej "zwarty", jak by bardziej się ugina i sprawia gorsze wrażenie. Ale i tak dobre ;)

 

 

Dodam tylko że mam obie repliki w domu i porównuję je 10 razy dziennie. ;)

Co do samego strzelania, Ares strzela bardzo dobrze ale nie mogę go porównać z CA bo CA to nie stock.

Edited by KosiarA
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...