Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zegarki Casio G-Shock


Recommended Posts

To dlatego zawszę jak cię widzę masz na ręku ten sam? Że niby to samo zadanie? ;D

 

bo nie spotkałeś mnie jeszcze w lesie ;-)

 

fakt z podświetlaniem jest taki że G-shocki dają nieźle światła

ale mój Traser H3 też sam z siebie świeci tak że z 5 metrów go widać

różnica natomiast jest taka że na trasera wystarczy rzut oka aby wiedzieć która godzina a wszelkie inne zegarki (Gshock i elektroniczne) mają wadę ..albo trzeba użyć drugiej ręki jak to zauważył już ktoś albo świecą za mocno.

Dobrym i tanim pomysłem jest jeszcze jakiś Timex analogowy z fluorescencyjnymi wskazówkami ..chodź na całą noc podświetlania nie wystarczy ,,dlatego też Timexy mają i podświetlanie tarczy i wskazówek osobno

Link to post
Share on other sites

Timex-y to już chyba niestety nie to. Przynajmniej te "zwykłe" (nie expedition czy sport). Pierwszy miałem jako tzw. "na codzień" jakieś 14 lat. Kolejny nie wytrzymał dwóch lat.

Testował ktoś gruntowniej na sobie Campera, Trail lub Chrono Alarm?

Edited by lup
Link to post
Share on other sites
Guest british

Mam Timexa Expedition. Model wskazówki + wyświetlacz.

Lepiej wygląda przy noszeniu na co dzień niż elektroniczne (wiadomo-wskazówkowy), fluorescencyjne wskazówki można zobaczyć w warunkach ograniczonej widoczności nawet bez użycia podświetlenia, a ma wszystkie funkcje z zegarków elektronicznych, jakie mogą być potrzebne. Jedyna wada- szkiełko jest na równym poziomie, co bezel, przez co jest wrażliwe na zarysowanie oraz inne "zdarzenia losowe".

Edited by british
Link to post
Share on other sites

Ja też mam Timexa bardzo podobnego jak British i złego slowa nie mogę powiedzieć. Szkiełko w moim jest odrobinę opuszczone choć mogło by być bardziej. Aczkolwiek nie zauważyłem na razie żeby jakoś bardziej wrażliwe było na uszkodzenia.

 

Kiedyś miałem marynarskiego Wostoka i on miał szkiełko wręcz wystające i to faktycznie cięgle się drapało i obijało. Aczkolwiek był tak pancerny że miałem go 12 lat.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...