Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak 3-day assault pack A.C.M


Recommended Posts

Witam :wink: szukałem plecaka, i znalazłem coś takiego, i chodzi mi czy to się będzie do czegoś nadawało, czy nie walnie mi szybko i w ogóle. najlepiej aby był to coś pojemnego, muszę dość dużo pierdół tam zmieścić, no i musi być w CB, I najważniejsze xD, najlepsze aby był w miarę tani a przyzwoity :uśmiech: xD. Myślę że mi pomożecie :-P . Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Temat chińskich plecaków poruszany był wielokrotnie i wnioski zawsze są takie same. Te produkty są do niczego. Zamki szybko się rozlatują, a szycie pozostawia wiele do życzenia. O materiale nie wspomnę. Z tańszych, a dobrych plecaków godny polecenia jest ALICE. Do dostania na alledrogo w okolicach 200 złotych. Jest tani, przyzwoity i pojemny. Niestety nie jest w modnym ostatnio kolorze CB, ale Tandetny czekoladopodobny chiński wyrób na pewno nie doda punktów do lansu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam chińskiego 3-day'a i żałuje że go mam. Po kilku miesiącach wygląda jakby go z psu z dupy wyciągnąć. Naprawdę lepiej dozbierać do czegoś lepszego albo nie kupować wcale. Bo ten kawałek szmatki nazywany hucznie plecakiem do niczego się nie nadaje.

Link to post
Share on other sites

Pozwoę się podłączyć do tematu. Sam planuję go kupić, ale skoro nie polecacie, to co innego możecie polecić w podobnej cenie(to z góry przeczytałem), ale proszę o linki, bo nie mogę znaleźć. Ważne żeby było podobnej pojemności. Może jest coś ciekawego na vest.pl? Albo w ogóle gdzie indziej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...