Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Została wykonana z jakiegoś słabego plastiku, ścianki sprawiają wrażenie słabiutkich i moim zdaniem przy niefortunnym upadku kolba pójdzie na śmietnik,

 

No kolba może nie wytrzymać obciążenia jak tak czytam ;)

 

. Do tego dodawana jest gumowa stopka, która można łatwo i szybko zdemontować.

 

Ale to brzmi podejrzanie ;)

Link to post
Share on other sites

@Grzechotnik

 

Kolba jest zrobiona na wzór SF, ale odpowiednio zmniejszona i np do bocznych cylindrów można coś niewielkiego włożyć np jakiś mały śrubokręt, petardę, bateryjki AA do latarki albo coś podobnych gabarytów, ale długości długopisu. A włożenie tam baterii chyba mija się z celem i jest w sumie nie wykonalne... ale jak ktoś jest uparty, to zawsze moze kupić inna kolbę i pobawić sie z kablami :P

 

BTW: Przeważnie nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi - :D

 

@Azur

 

No co, gumowa stopka i można ją zemontować :P

Edited by M4LuTkI
Link to post
Share on other sites

Dziś miałem okazję pomacać tą gietkę. Ogólnie wiadomo - poza 2 adapterami - nic nowego. Adapter ma taką samą fakturę jak body , za to wielki plus, bo nie ma takiego efektu jak powiedzmy TM i Battleaxe, które zupełnie się różnią fakturą. Adapter do kolby trzyma się solidnie, nic nie lata, nie trzeszczy, aczkolwiek tak jak pisał Malutki, kolba sama w sobie jest z badziewnego plastiku i myślę, że przy byle upadku czy pierdyknięciu w drzewo się połamie, pęknie itp.

Link to post
Share on other sites

widząc takie repliki jak "to to" czekam z niecierpliwością aż jakaś firma wypuści replikę która będzie w 1/3 rpg,w 1/3 granatnikiem i w 1/3 minimi

Ktoś robi z niemca amerykanca lub naodrwot ..i to sie ludziom podoba...koniec swiata idzie :/ (Bo magi tansze ??) to jest FUJ

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

widząc takie repliki jak "to to" czekam z niecierpliwością aż jakaś firma wypuści replikę która będzie w 1/3 rpg,w 1/3 granatnikiem i w 1/3 minimi

Ktoś robi z niemca amerykanca lub naodrwot ..i to sie ludziom podoba...koniec swiata idzie :/ (Bo magi tansze ??) to jest FUJ

 

To nie opinie o wyglądzie tylko opis techniczny i zewnętrzny. W tym temacie również zadaje się pytania. Jak ci się nie podoba to wyjdź i zamknij drzwi. Czasami taka kolba dodaje walorów użytkowych, a jak ktoś ma magi od M4 z innej repliki, a np. chce się przerzucić na gietkę, bo tak mu się podoba to chyba wybierze tą ( o ile mu się spodoba ), bo to po prostu będzie tańsze.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Rain, takie farmazony trochę wypisujesz.

 

Magi od emki - nie tylko oszczędnośc, ale też praktyczność. Mniej miejsca zajmują w ładownicach i łatwiej od kogoś pożyczyć magazynek.

 

Kolba - też jakaś tam to praktyczność jest, każdy woli to co lubi, mi osobiście kolba od giety pasuje, ale chętnie porównałbym w boju z kolbą standardową od M4. No i oszczędnośc również, kolb do M4 jest więcej i taniej, niż do G36.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Rain, takie farmazony trochę wypisujesz.

 

Magi od emki - nie tylko oszczędnośc, ale też praktyczność. Mniej miejsca zajmują w ładownicach i łatwiej od kogoś pożyczyć magazynek.

 

Kolba - też jakaś tam to praktyczność jest, każdy woli to co lubi, mi osobiście kolba od giety pasuje, ale chętnie porównałbym w boju z kolbą standardową od M4. No i oszczędnośc również, kolb do M4 jest więcej i taniej, niż do G36.

 

Ja tez uwielbiam moją kolbę od gietki - leży jak ulał, ale nie ma to jak regulowana długość. Mi leży, a może Kowalskiemu nie. Jedyne co mi się w magach od giety podoba, to to, że są takie w których widać atrapy naboi. I oczywiście można je złączyć bez dodatkowych akcesoriów. Ale jak kto woli, to jeszcze wolny kraj. ;)

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

panowie, ten adapter defakto jest częscią body i chyba nie da się go odczepić (koelga ma tę replikę).

 

Miejsce w kolbie ejst, odczepia się takie dwa małe zatrzaski i myślę że spokojnie bateria rozdzielona na dwa krótsze sticki wejdzie (to jest chyba bateria typu crane). napewno da się to jakoś nawiercić i masz w gratisie miejsce na dwie batki w replice: moim zdaniem bomba.

 

Wygląda też ładnie, i bardzo dobrze sprawdza się w boju w stocku (nie swteirdziliśmy potrzeby wymiany gumki HU).

 

Także moim zdaniem - repliczka godna polecenia.

Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem tą giete w łapach.

Kolby nie da się złożyć na bok ( na dodatek aby dostać się do GB to trzeba wybijać pin na zawiasie bo inaczej kolby nie zdejmiemy)

Adapter zintegrowany z body? LOL, tyle powiem na takie przypuszczenia :P

Link to post
Share on other sites

Adapter zintegrowany z body? LOL, tyle powiem na takie przypuszczenia :P

 

Dokładnie.

Zresztą nawet jakby był zintegrowany to żadna strata, bo myślę, że łatwiej jest pożyczyć magazynek do m4/m16 niż do giety. No chyba, że komuś zależy na odwzorowaniu jakiejś jednostki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...