Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M190 HFC, jaki magazynek?


Recommended Posts

Witam

 

Jako że mój magazynek od HFC, robi sie coraz mniej pojemny na gaz, mam zamiar zakupić drugi magazynek, tylko że oryginalny HFC kosztuje 140/170 zł a to według mnie za dużo.

 

Więć mam pytanie do posiadaczy lub tych co wiedzą!

 

Pasują magazynki od Beretty BELL 707? (słyszałem raz że pasują, a raz ze wylatuje gaz, chciałbym usłyszeć pewną informacje)

 

A czy może pasują magazynki od firmy KJW?

 

Czy może jakieś tańsze, odpowiedniki?

 

@btw

Szukałem takiego tematu, o magazynkach nie znalazłem.

 

@edit

Magazynek od Bell chodzi mi to ten:

http://www.taiwangun.com/shop,show,159

 

A ten od KJW to o ten:

http://www.taiwangun.com/shop,show,49

Edited by vimoco
Link to post
Share on other sites

Nie, tylko że od nowości mag starczał na 50-60 strzałów, a teraz 1 mag i zdecha, taki sam problem miał inny użytkownik tej beretty na tym forum.

A nową butlą też ładowałem max 1,5 maga wystrzeli.

I chce dodatkowy mag tylko ze kwoty są z kosmosu ;O

Link to post
Share on other sites

Maga od bella nie polecam, na początku niby fajnie, ale wystarczy, że przy smarowaniu go, dostanie sie odrobina smarowidła na szczęki (czego trudno uniknąć) i już po strzale kiedy zamek będzie wracał do przodu, zamiast jednej, wepchnie do komory 3 kulki = zacinka nawet już przy pierwszym strzale.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sorry za odkopanie, ale po co mam niby pisać drugi taki temat.

 

Chciałbym się podpiąć pod pytanie, jakie magi pasują do Beretty M9 HFC ? Oprócz Bella i KJW, bo na magach od KJW można strzelać, ale nie zostawią zamka w tylnej pozycji itp. (nie do końca wszystko działa)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Temat kompatybilnych magazynków się coraz częściej przewija, że warto by wydzielić i przykleić. Przy okazji ja mam pytanie. Kto w praktyce korzystał z innych magazynków niż KJW w replice M9 KJW? Jak wyszło to w praniu? Mam M9 KJW z jego własnym magazynkiem. O ile do samej repliki nie mogę się przyczepić to magazynek sprawia problemy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...