Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Głowice P&J i sprężyny


Recommended Posts

Jakie są opinie o tych głowicach?

 

Na pewno nie ma nic na forum? Polecam Krakmanów spytać jeśli nic faktycznie nie ma na forum, ale nie licz na subiektywną ocenę ich własnego produktu.

 

Jaką sprężynę wytrzyma?

 

Jak wyżej.

 

Czy rzeczywiście wyciszy AEG'a?

 

Zestaw wyciszonych głowic - nazwa mówi sama za siebie. Głównie to tu wycisza ta warstwa gumy na głowicy tłoka, jak daje dobrą szczelność to tym bardziej powinno. Tak dźwięk z pewnością będzie.. hmm specyficzny? Między zespołem cylindra DF'a, a wyciszonym głowicami jednak czuć tą "specyficzną" różnicę.

 

Które sprężyny są najlepsze pod względem wytrzymałości?

Systema, Guarder, CA, DF, Promethus?

 

Zależy co rozumiesz przez wytrzymałość mały kolego. Domyślać się mogę tylko szybkości ubijania się danej sprężyny, czyli tzw. "trzymania efpeesów". Guarder potem Systema, DF i Prometheus cholernie się ubijają, CA - nie mam pewności to nie piszę.

Link to post
Share on other sites

Wytrzyma to M120 CA/systemy/guardera?

I kolejne pytanko. Widziałem sprężynę systemy M120S. Czy to to samo co M120?

 

Jeśli faktycznie 0L0 ma rację i to Element to pewnie nie. Tja Systema'y sprężyny mają "regularne" oznaczenia i dają tyle ile winny.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Jak na razie nic się im nie dzieje , chodźą pół roku na sp130 . Co do wyciszenia to nie mam dużego poruwnania do innych firm ale w stosunku do stocka to różnica jest widoczna .

 

p.s Od razu szykuj się do wymiany uszczelki na głowicy tłoka bo jest za wąska i jest straszna nieszczelność .

Link to post
Share on other sites

Do bore up idealnie nadaja sie uszczelki ze sklepow gazowych. 50 gr sztuka... maja wlasnie wieksza srednice.

Waskie gumki tez przy pewnej pracy nad nimi moga sie uszczelniac. Kierunkowosc - to jest to ze pracuja tylko w strone sprezania a wracajac przepuszczaja powietrze. Przy duzym rofie jest to istotne.

Sprawdzaj szczelnosc zawsze przy szybkich ruchac ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...