Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest Mati13k

Po to nam więcej, że snajper MUSI mieć przewagę nad AEG'gami.... To nie normalne bronie gdzie szturmówka ma 300-400 metrów, a karabin snajperski 1000-1500. Oczywiście FPS'y nie decydują w pełni o zasięgu, ale można dzięki nim używać cięższej amunicji = większa celność.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Widzę że cała grupa specjalistów się zebrała i wróży z fusów :]

 

 

Jeżeli jest to wierna kopia ATOZ'a to :

 

Jeśli chodzi o montaż to ten od AK nie będzie pasował i tutaj właśnie nie pamiętam czy będzie za wysoki czy też za niski.

 

Jeśli zaś chodzi o mocniejsze sprężyny to musicie mieć na uwadze 2 rzeczy:

-stockowa sprężyna jest długości tej od PSG-1 = na m160 nie będziecie mieli takich eFPeeSów jak byście mieli zakładając ją w AEGu (bo te normalne AEG owe są krótsze od tych PSGowskich)

-Mocna sprężyna = trudniejsze naciąganie(które i tak nie jest łatwe przy tak małej dźwigni zamka)

 

Módlmy się tylko o to żeby wypuścili tez jakieś midy/lowy/reale

Link to post
Share on other sites

jak podaja krakmani :

" Sprężyna również ma wymiar sprężyn stosowanych w replikach elektrycznych więc spokojnie można wymieniać ją na słabszą czy też mocniejszą."

wiec mozna wsadzic AEGowa sprezyne, gb zamontowa lby tylko bardz osprytny majsterkowicz o ile to wogole mozliwe, co do przewagi to nigdy nie bedziesz jej mial jak szturmowki maja nieraz po 450-520 fps wiec nawet jak bedziesz mial z 600 to uzycie ciezszych kulek da prawie tylko lepsza celnosc a zasieg moze o kilka metrow wiekszy, ale i tak mysle ze bedzie ciekawie jak to SWD bedzie dzialac na m170 bo wtedy za 360zl mamy potwora na korego bedzie sobie mogl pozwolic kazdy [nie zabym komus zalowal] ale mam wrazenie ze bedzie coraz wiecej nieciekawych sytuacji na imprezach typu wydlubywaniue kulek z ciala :poddanie:

Edited by lukemj
Link to post
Share on other sites

o kurde, ciekawy pomysł z tym GB :D

 

lukemj

"... wydłubywaniem kulek z ciała" - no ja myślę że jak mamy kolesia z takim SWD i on ma w nim 600fps to inni najpierw sprawdzą czy jest odpowiedzialny itp...

Mój kumpel ma znajomego który kupił SWD Real-Sword'a i tak go ztuningował że karabin warty jest ok. 7000zł, ma w nim 730fps, 90m skutecznego zasięgu i ustalają na strzelankach zasady że z odległości 10m nie strzela do nikogo tylko mówi że już po nim, a z resztą inni gracze już z 30m się poddają bo nie ma sensu atakować... :D

Link to post
Share on other sites

Post powinien lecieć do najgłupszych :wink:

 

1. Dostań z 500 fpsów z bliska to pogadamy

2. SWD raczej nie jest poręczne

 

Czyli znaczy się że co że taką kulę można by poczuć?

Edited by ramsez
Link to post
Share on other sites

Czyli znaczy się że co że taką kulę można by poczuć?

 

Nie no co ty kulkę czuję się od ok 1950 fps, ale bardziej polecane są wiatrówki lub kusze :wink:

 

Myślenie w narodzie umiera :(

Edited by P3t3r
Link to post
Share on other sites

ramsez ile ty masz lat? poczuc to mozna 350 fps z 20 m a 500 z bliska to ci rozwali okulary nieraz, ukruszy zeba, wbije sie w warge albo skore bez probolemu, wiec chyba poczujesz :D i mysle ze bedzie genialne do budynkow zwlaszcza ze ma 121 cm!! no ok jak ktos ma 730 fps to 30 m to min bezpieczne ale to juz przegiecie bo i z takiej odleglosci boli [kumpel mial 720 to sie nasluchalem co to potrafi] ale i tak to duzo nie daje bo szturmowki nieraz maja po 65 czy 70 m i nadal snajper nie ma takiej przewagi jak powinien

Edited by lukemj
Link to post
Share on other sites

Zbanować go!(ramzesa)

 

Ja wohl! :killer: (niemiecka ,,szmatka" w avatarze + Szczecin hmmm)...

 

Co do tematu:

 

Sorki za ten post chciałem zobaczyć jaka będzie reakcja. Nikt się nie wykazał, przecież taka giwera będzie idealna do budynku. Wystarczy wejść z nią na dach i niech szturmują...

Link to post
Share on other sites

Ja wohl! :killer: (niemiecka ,,szmatka" w avatarze + Szczecin hmmm)...

 

Co do tematu:

 

Sorki za ten post chciałem zobaczyć jaka będzie reakcja. Nikt się nie wykazał, przecież taka giwera będzie idealna do budynku. Wystarczy wejść z nią na dach i niech szturmują...

 

Człowieku :wink:

Po 1 : Sam popatrz co Ty piszesz...

Po 2 : "Sorki za ten post chciałem zobaczyć jaka będzie reakcja" - Od takich głupot jest czateria :poddanie:

po 3 : "taka giwera będzie idealna do budynku. Wystarczy wejść z nią na dach i niech szturmują..." - ;-) Nie no co ty... A mnie mamusia uczyła , że jak coś jest na dachu to jest NA budynku... nie W. :roll: (chyba , że to tylko mnie tak uczyli, jeżeli tak to wielkie SRY"

po 4: Zabili Ci Niemcy ojca, matkę, dziadka? Co masz do Szczecina? Tam także żyją Polacy, wiec należy się Im szacunek, Niemcom również, ( o ile nie zabili Ci ojca ;) )...(ew matki.) Zanim zaczniesz pier...Hm! Mówić takie rzeczy to miej do tego podstawy.

 

pozdrawiam, Hasfa.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...