Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

jakoś o dziwo tego tutaj nie mogłem znaleźć, a i opcja szukaj nie pomogła...

ktoś może się podzielić opinią o ich wyrobach?interesują mnie zarówno części wewnętrzne i zewnętrzne,

jak i sama opinia o sklepie oczywiście

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[sWD A&K]

 

Witam

 

Na wstępie serdecznie witam wszystkich zainteresowanych sklepem G&H

 

Jak pewno wszystkich zainteresowanych obchodzi jak to wszystko wygląda więc daje fotki na początek a potem możemy się po delektować wykonaniem :)

 

http://www.hammer_force_serwer01.republika...pliki/swd/1.jpg

http://www.hammer_force_serwer01.republika...pliki/swd/2.jpg

http://www.hammer_force_serwer01.republika...pliki/swd/3.jpg

http://www.hammer_force_serwer01.republika...pliki/swd/4.jpg

http://www.hammer_force_serwer01.republika...pliki/swd/5.jpg

http://www.hammer_force_serwer01.republika...pliki/swd/6.jpg

 

No dobra to przejdźmy do rzeczy.

 

Zmawiałem kolbę, chwyt przedni oraz zestaw tuningowy (zapadka spustu + tłok)

Wykonanie w 1500% jestem zadowolony. Wszystko ładnie przygotowane do spasowania w replice i idealnie pasowało do mojej repliki. Elementy wewnętrzne są dobrze wykonane i elegancko spasowane. Dokupiłem sobie prec lufę oraz sp promyka 170 i szczerze mówiąc to mi starcza zdecydowanie widać polepszenie w celności. Stare bebechy by tego nie wytrzytmały pewno po 3 strzałach by się rozpadły.

 

Teraz bardziej szczegółowo:

 

Kolba i chwyt wykonana super, mogłem sobie wybrać jak ma wyglądać czy jak oryginalny ruski SWD czy ładniej jak egzemplarze w polskim wojsku :) zabezpieczenie lakierem połysk lub mat itd. Z Panem Bogdanem się rozmawia miło i jest otwarty na wszelkie sugestie i potrafi dokładnie doradzić klientowi.

 

W trakcie realizacji zamówienia kilka razy dzwoniliśmy do siebie z różnymi pytaniami. Nie do pomyślenia że tak wiele czynników może występować w procesie produkcyjnym kilku drewnianych elementów. Ale to świadczy o profesjonalizmie i dbaniu o klienta oraz sprostaniu jego wymaganiom.

Przeciętny sprzedawca zrobiłby wg swojego schematu i rzucił do klienta ale nie u Pana Bogdana!

 

Z przyjemnością rekomenduje Pana Bogdana [G&H] na odpowiedniego człowieka do wykonania tej roboty z pełnym zadowoleniem z perspektywy klienta.

Jeśli będę potrzebował jakiś solidnych zamiennych elementów do swoich replik to już wiecie do kogo się zgłoszę.

 

Pozdrawiam

Hammer

 

 

Proszę nie wstawiać zdjęć rozwalających forum !!! Szmer.

Link to post
Share on other sites

W sumie to się dziwię, że wcześniej nie było wątku o G&H. Dawno tu nie zaglądałem. ;)

 

 

 

 

 

Ja jestem bardzo zadowolony. Może G&H nie robi "błyszczącej" masówki, ale ich wyroby są bardzo dobre pod względem jakości i wytrzymałości.

 

Mam już części konwersyjne w dwóch replikach (np. lufa zewnętrzna i inne elementy do RPK), wykonane solidnie, dokładnie i estetycznie.

 

Zawsze bardzo dobry kontakt mailowy czy telefoniczny, zawsze bardzo miła obsługa. Pełen pozytyw.

 

Mogę tylko dodać, że dla mnie najlepszą miarą jakości i profesjonalizmu wykonania produktu był fakt, że choć G&H wcześniej nie wykonywało jednej z zamówionych przeze mnie konwersji oraz nie miało repliki do "przymiarki" - a tylko uzgodnienia i zbliżone części na wzór + kilka fotografii pierwowzoru - zamówiona konwersja pasowała idealnie.

 

Poza tym: jaki inny producent wykona coś niestandardowego czy produkt całkowicie nowy na pojedyncze zamówienie klienta?

Stalowe części i konwersje produkcji G&H w pełni mnie zadowalają jako klienta i wiem, że w przypadku podobnych zamówień w przyszłości - znowu skorzystam z usług firmy G&H.

Link to post
Share on other sites

Zraził mnie sklep tym że musiałem do nich wysłać replikę by dopasowali łoże.

Lekko tego nie rozumiem, łoże G&G jest 150zł droższe i o niebo lepiej wykonane, łoże GH traci trochę na niechlujnym lakierowaniu ale jest dużo tańsze, jednak wysyłka repliki to 55zł i pole manewru się zawężą.

 

Żałuję że nie mają gotowych projektów, przecież każda replika czy G&G czy ICS jest taka sama inie trzeba tutaj indywidualnego toku produkcji.

Link to post
Share on other sites

Marcinek. Rzecz w tym, że nie wszystkie repliki są takie same. Mniej więcej są zgodne ze sobą, ale dużo trzeba ingerować pilnikiem. Jak lukniesz sobie choćby w korpus girboxa TM to zauważysz różnicę od reszty :D. Jak nie dopasujesz pilniczkiem to będzie klekotało, niezależnie od firmy.

 

Ja tam jestem zadowolony z obsługi, bo zamówiłem sobie replikę w GH. Unikaty muszą kosztować. Cały plan wytwarzania unikatowych ganów w GH jest bardzo szałowy. Z każdego etapu p. Bogdan wysyła zdjęcia i na koniec otrzymujesz gana, który jest na bieżąco przez "inwestora" akceptowany.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zraził mnie sklep tym że musiałem do nich wysłać replikę by dopasowali łoże.

Lekko tego nie rozumiem, łoże G&G jest 150zł droższe i o niebo lepiej wykonane, łoże GH traci trochę na niechlujnym lakierowaniu ale jest dużo tańsze, jednak wysyłka repliki to 55zł i pole manewru się zawężą.

 

Żałuję że nie mają gotowych projektów, przecież każda replika czy G&G czy ICS jest taka sama inie trzeba tutaj indywidualnego toku produkcji.

 

 

ŁOZĘ G&G o niebo lepiej wykonane..HA....HA a widziałeś z bliska takie łoże od G&G ?

 

Nie ? to wpadnij do Wrocławia to ci pokażę :( wypaczone wykonane z jakiegoś chińskiego drzewa!

Po prostu nigdy k..wa więcej nie kupie nic CHIŃSKIEGO !

AMEN.

Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj odebrałem od Panów z G&H magazynek od rugera. Fakt, że był tylko do uszczelnienia, jednak nie ciekł dołem, jak w większości przypadków, ale przepuszczał górą. Sprawa załatwiona pomyślnie i za śmieszne pieniądze :) Jak dla mnie pozostawili dobre wrażenie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

G&H i Pan Bogdan robiło mi reaktywację mojej repliki, kupiłem SWD Atoza w lekko zmęczonym stanie, wysłałem go do G&H celem przywrócenia do stanu używalności i:

Plusy: genialny kontakt z G&H wszystko ustalone telefonicznie i meilowa, na bieżąco informacja o postępie prac, wymienine bebechy bez zbędnego naciągania klienta, przesyłka zwrotna za 0 zł , replika wygląda zajefajnie jakby godzinę temu z Czeczeni zjechała...., dwa lata gwarancji!!!

Minusy: na pierwszej strzelance wypadł zespół spustu, luźne piny, bądź co bądź można to było ciut lepiej zrobić, i tu Pan Bogdan musi jednak zwracać na to uwagę bo w d....bym się użarł jakby mi to gdzieś w bagienku się przydarzyło

 

Podsumowanie: wpadki każdemu się zdarzają i wiem ,że gdym wysłał replikę do poprawki od ręki byłaby zrobiona, ale akurat z tym poradziłem sobie sam, kropelka cuda czyni.... Ogólnie polecam z czystym sumieniem G&H i fajnie jest widzieć gdy ktoś w swoją pracę wkładaoprócz swojego czasu jeszcze mnóstwo serca, polecam :-P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Dla mnie mistrzostwo świata!

 

Zamówiłem u nich całego SWD A&k razem z tunningiem. Nie dość, że poskładali wszysko, uszczelnili, to jeszcze kiedy fpsy nie były takie jak trzeba dali mi GRATIS w ramach gwarancji 2 tłok - głowicowy i sprężynę (odpowiednik ok.m210). W sumie nie było to w ich kompetencji, oni mieli przecież tylko zamonować swój zestaw tunningowy!. Za takie podejście do klienta ode mnie wieeeeelki +

 

Tak trzymac panowie!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...