Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki kapelusz?


Recommended Posts

Przestań już Cybul nabijać posty. Chłopak chce boonie, dostępne są tylko proppery więc kupuje. Swoje zdanie przedstawiłeś i nie musisz go przez kilka kolejnych postów powtarzać. Robson też przedstawił swoje i tyle. A tak kłócicie się zupełnie bez sensu. I tak boonie jest do dupy ;) :D

Link to post
Share on other sites

Co do Propera to głowę dam sobie uciąć, że jest on "assemled in Domicana", ale tę metkę w sklepach usuwają!

 

Jak to wygląda wewn. boonie hat z proppera po wyjściu z fabryki:

 

P6010018.jpg

 

W kontraktowym np masz 50/50 bawełna nylon, a w "oryginale" 30/70

 

Nie do końca! Boonie z kontraktu bęedą albo 100% cotton ripstop albo 50/50 nylon bawełna ripstop (z wyjątkiem pustynnych 3- i 6-kolorowych, któe wykonywano w kontrakcie tylko z twillu). Natomiast Propper produkuje kapelusze ze 100% bawełny ripstop, 50/50 nyco ripstop, 35/65 poliester bawełna ripstop (g****), a takżę 50/50 nyco twill.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@Wukasz: czy przez rozmowe i wymiane pogladow uwzasz nabijanie postów ? Twoje wypowiedzi do tego nabijania chyba lepiej pasuja.

 

@Szaszłyk: Wiem, podałem tylko przykład z tą różnicą procentową materiału. A pisać jakie, dlaczego i po co są te różnice nie będe, bo i tak do niektóych z tego forum to nie dotrze, bo oni wiedzą najlepiej.

 

Koniec z mojej strony w tym temacie.

Link to post
Share on other sites
@Wukasz: czy przez rozmowe i wymiane pogladow uwzasz nabijanie postów ? Twoje wypowiedzi do tego nabijania chyba lepiej pasuja.

 

Nie rozśmieszaj mnie. Standardowe obrócenie kota ogonem ;p. Nie dam się w to wciągnąc. Dla mnie także EOT :)
Link to post
Share on other sites

sorry że tak was o wszystko pytam, ale kto wie więcej od Was :o

 

W Rangarsie nie mają rozmiaru small, czyli 54-56, więc czy kpelusz z ranger.pl=www.usarmy.pl ? Na military.pl jest jeszcze jakiejś Rothoco - jakoś tak - może lepszy?

Link to post
Share on other sites
Z jakiego materiału lepszy jest kapelusz - na nasze warunki całoroczne z ripstopu? nylony? mieszanki?

 

Witam,

 

ja mam boonie z 50/50 NYCO ripstop i nie narzekam. Wcześniej miałem ze 100% bawełny i tez było dobrze. Z góry bym skreślił kapelusze z domieszką poliestru!

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...