Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki kapelusz?


Recommended Posts

Chciałbym kupić jakiś oryginalny kapelusz woodland. Na allegro tylko są pustyne, albo podróby, w sklepie nie wiem czy to też nie jest podróba, wię jaki ? gdzie ? i za ile? Jakiegoś plamiaka, oryginalnego kupić. Jeżeli możecie bardzo proszę o jakieś zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

AM-POL: "cywilne" proppery i tru-sepc'i

demobil.pl: j.w.

 

Ogólnie rzecz biorąc, w Polsce zdobycie kontraktowego (jeśli tak rozumiemy pojęcie oryginalności) boonie hat graniczy z cudem...

Na swojego boonie z wojskowym kontraktem polowałem ok. roku i po długich poszukiwaniach się udało. Jeżeli nie zależy Ci na kontrakcie, to wybierz produkty Proppera, pomimo, że pewnei będzie "assembled in dominicana".

 

Pozdrawiam

Bartek

Link to post
Share on other sites

sklep o adresie www.usarmy.pl to glowny zaopatrzyciel mojej grupy.... czesto tam wpadam i maja sporo dobrych rzeczy. tam kupowalem kapelusz i jestem VERY HAPPY :D :D :D mopj ma oprocz zwyklych metek jescze taka dosc duza z napisem "PROPPER" czy jakos tak :D

Link to post
Share on other sites

Opierając się na wypowiedzi Szaszłyka

 

Jeżeli nie zależy Ci na kontrakcie, to wybierz produkty Proppera, pomimo, że pewnei będzie "assembled in dominicana".  

 

wnioskuje, że Twój kolega kupił "nie do końca" kontraktowego Boonie Hat'a...

Link to post
Share on other sites

Czyli co mam kupić ? Jeżeli nie kupię oryginalnego to jakiej i gdzie kupić firmy? Ile kosztują takie kapelusiki w zwykłym sklepie?

Na www,military.pl jest Rothco Boonie Hat - tylko kaiś taki kolor dziwny ma- tak mi się zdaje.

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem - kupilem boonie w MARPAT od Szaszlyka i powiem jedno, moze i kosztowal troche ale jak trzy razy strzelalem sie w pelnym deszczu, to wszystko sie zlalo a ten skubaniec wytrzymal gdy wiekszosc miala juz przemoczone czapki/kapelusze/itp. Patrzylem na te, ktore mozna dostac normalnie i jak mi sie widzi to oprocz tego, ze maja ten sam rodzaj kamuflazu to poza tym nie maja nic z kontraktem wspolnego. Teraz czekam na jakis mundur w digitalu robiony kontraktowy bo ten pakistanski wyciera sie jak diabli.

Link to post
Share on other sites

Naisałem mejle do rangera:

"Producentem jest firma propper, kapelusz jest orginalny,nie objęty zamówieniem rządowym dla Armii USA. "

 

A w usarmy napisali :

"jest firmy proper ale nie jest kontraktowy"

 

więc w ranger'sie kapelusz ala Szaszłyk ??? Tylko bez metki ???

Czy to ściema ??

Link to post
Share on other sites

Np inny skład procentowy danego składnika.

W kontraktowym np masz 50/50 bawełna nylon, a w "oryginale" 30/70.

Dodaja róznych domieszek innych materialow, przez co takie kalpelutki robia za saune.

Materiały sa gorszej jakosci, scieraja i blakna duzo szybciej.

 

Kup takiej wielkosci ze jak zalozysz i zakrecisz rondlem to ma wykonac na glowie 6,5 obrotu - boshhee kup taki aby ci bylo wygodnie.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem, czemu na tym forum wypowiadaja sie ludzie na tematy na ktore nei maja zielonego pojecia. Pieprza tak, aby tylko pieprzyc.

Widzieli jeden egzemplarz Proppera i od razu jaki to on piekny i wogole super. Widziales Robson kontraktowy, nosiles ? Nie sadze. Że większosć z WAS kupiła Proppera wcale nie oznacza, ze jest on dobry.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...