Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jeszcze raz Americas Army...


Recommended Posts

nie zdziwcie sie pytaniem bo gram w to stosunkowo krootko... zawsze wybieralem (dolaczajac sie do serwera) druzyne u gory... znaczy bodajze assault... ale dzis z ciekawosci jakie to kalaszki beda wzialem defense.... i.................... zdziwilem sie bo zamiast AK mialem m16 a moja druzyna stala sie Amerykanami... moje zdziwienie przebilo wwszystko... jak to kurcze jest... daja kalaszki i niemozna nimi postrzelac na zywca... ??

Link to post
Share on other sites

Hehe bo to tak ta gra jest zrobiona. Nie ma tak jak w csie 2 dróżyn różnych zawsze gra się US ARMY i ma się ich wyposarzenie chyba ze jestesmy na mapie sf i gramy jako IF wtedy mamy rpk lub ak74su lub rpg :) AK i ogólnie broń przeciwników możesz się pobawić tylko po zebraniu z trupa.

Link to post
Share on other sites

no to juz lepiej www.americasarmy.pl :)

W manualu masz dokladnie opisane jak wszystko w grze wyglada i dlaczego :) . Na forum trackera (nie bede tlumaczyl co to :P ) jest opis broni (zreszta tak jak w manualu) i ich szybkostrzelnosci, ktora, notabene, ulegla wielkiiiim zmianom w nowej wersji :) . Wczesniej RPK i SAW rzadzily... i wypadajac z takim badziewiem w malym pokoju na 3 czy 4 to byly 2 sekundu zanim ich pojechales... teraz M4 zazwyczaj wygrywa z RPK/SAW - dzieki swojej szybkostrzelnosci wlasnie... ktora i tak nie jest jeszcze w 100% realistyczna (o ile pamietam to brakuje ok. 100 spm czy jak to nazwac :) - shots per min - wiecie o co chodzi :P ). No ale co ja gadac bede jak wszystko jest wyjasnione w manualu i w ogole :P

Link to post
Share on other sites

W zasadzie podbno mozna na pare sposobów podobno są 3 drogi ale nie wiem bo ja próbowałem na różne sposoby. Udało mi się tylko w 1 sposób za 1 razem trwało to 20min a teraz potrafie się w 8min wyrobić :) trzeba być bardzo ostrożnym i korzystać dużo z lornetki są miejsca w których spory kawałek który można przebiec sprintem jest w wąwozie w prawo od mostu bodajrze po checkpoincie B trzeba tylko przeczołgać się poza zakres widoczności gości w wierzy i rura do końca dalej ciut czołgania ale naprawde dla ostrożnego nic trudnego :)

Link to post
Share on other sites

Hmm obozowiska? czy tam w oddali stoi Hummer za mostem ciut w prawo po lewej jest wieża i pare stolików pod namiotem? jak tak to w prawo do rzeczki się zczołgać i dalej prosto korytem 10-15m przed końcem w lewo do gory tam gdzies jest drzewo :) to za nim na samą górę o ile dobrze pamiętam i 50m dalej z przodu stoi sobie ciężarówka w której mrugamy światłami. tylko wcześniej trzeba uważać na strażnika po lewej. Powodzenia.

Link to post
Share on other sites
to znaczy ze nie jestes w stanie przejsc szkolenia i nie nadajesz sie do SF :P

pozostan w piechocie, moze przezyjesz :P

 

no dokładnie! nic na siłę

 

ale dobra TIPS:

 

Jak koles krzyczy to bezzwlocznie sie zatrzymaj poczekaj chwilke i ruszaj dalej :) Trening tak naprawde jest zbyt banalny i nie wiele ma wspolnego z prawdziwym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...