Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zestawy cichych cylindórw i głowic.


Recommended Posts

Opierając się na tym "rewju" klik. Dochodzę do wniosku, że rzeczy takie jak sprężyna, tłok, łożyska, głowica tłoka, dysza, a może i nawet zębatki da się zastąpić tymi z V2/V3. Tutaj prowadnica sprężyny przykładowo...

 

PS. Czemu chcesz go wyciszać? Jeśli to marujec to ta bestyja jest cicha, daj na wylot lufy jakiś tłumicz i wsio.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

@grzechotnik - fajnie, też się cieszymy, tylko co to wnosi do tematu?

 

Teraz dopiero zobaczyłem w temacie, iż użyłeś zwrotu "cichego cylindra". No z takim możesz mieć mieć problem, bo osobiście z takowymi się nie spotkałem, choć kto wie, może grzechotnik Ci taki zrobi?

Link to post
Share on other sites

Co do wyciszania, od siebie mogę polecić smarowanie sprężyny smarem grafitowym :) Patent pewnie przez wielu znany i sprawdzony.

 

Tak, tylko ile ten smar przetrwa na tej sprężynie w AEG'u (bo w springu to jest git, sam mam). Zresztą rozbryźnie się po mechanizmie i wtedy masz -20 do ataku.

Link to post
Share on other sites

U mnie trzymało to parę miesięcy w AEGu, nasmarowałem też zębatki i zęby tłoka i wszystko chodziło cicho przez kilka miesięcy (dokładnie to będzie z 8 ), strzelana raz tygodniowo z przewagą strzelania na auto.

Edited by melon
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z tego co kiedys wyczytalem na zagranicznych forach. tlok i glowica wytlumiajaca rzczywiscie wytlumiaja, ale nieznacznie. Anyway, rpeliki byly testpwane na m130, wiec nie dziwota ze klasniecie tloka o glowice bylo dosyc znaczne...

 

Wg mnie najlepszy efekt tego wynalazku jest wtedy jesli zastosuje sie dosyc slaba sprezyna

Link to post
Share on other sites

Czary - mary, chokus - pokus, google - pomoz ;)

 

http://www.airsoftmechanics.com/home/index...&Itemid=26;

 

Cale sprawozdanie w jezyku ichnim tj angielskim

 

Dla leniwych lub nie znajacych agnielskiego : zamiast spodziewanego calkowitego wytlumienia, uslyszelismy tylko wytlumione "TUD" w miescu ostrego dzwieku "PAC"

 

Wytlumiajace zestaw powoduje co najwyzej zmiane tonu klasniecia a przez to obniza o jakis % odglos ,aczkolwiek nie likwiduje halasu postalego podczas strzelania ( producent zastrzela sie na wszystkie bostwa ze to cos faktycznie powoduje 100% wytlumienia )

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...