Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z wyborem broni


Recommended Posts

czesc!

Mam w planach zakup broni i chciałbym zakupić cos ala Famas i ogólnie cos najlepiej Francuskiego lub Brytyjskiego .

wygrzebałem w necie to: http://www.military.pl/cyber-gun_161m/fama...-aeg_7273t.html firma cyber gun i mam pytanie oplaca sie coś takiego kupic?

ogólnie nie orientuje sie w temacie replik z tych krajów a zależy mi by to w miare do mojego munduru pasowało.

jak któryś z Was zna replike w tych granicach cenowych i z tych krajów to pls napiszcie w tym temacie bo ja jestem kompletnie zielony. :strach: :strach: :wink: :wink:

Link to post
Share on other sites

Od kiedy G36 jest produkowana we Francji, Holandii czy chociażby Wielkiej Brytani? :roll:

 

Sorry, gdzieś mi się obiło o uszy, ze Brytyjczycy używają G36. I owszem, ale nie armia, a oddziały policyjne. Tak czy siak to i tak jedna z ciekawszych propozycji w tym zakresie cenowym :)

Link to post
Share on other sites

Holendrzy i niektóre oddziały Brytyjczyków używają pochodnych rodziny M16/M4 - Diemaco C7 i C8 (U Holendrów standard, u Angoli C8 zdaje się tylko w siłach specjalnych).

 

Sprawdź sobie, jak toto wygląda, i która z dostępnych na tynku eMek najbardziej to przypomina - i będziesz koszerny.

Link to post
Share on other sites

Żeby mieć replikę diemaco trzeba niestety trochę zainwestować, najdroższe będzie body bo około 100$$.

 

Jeśli chodzi o wojsko holenderskie to używają tez hk416, można zainwestować wtedy w cuś takiego:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3627

 

Jak chcesz pooglądać jak na żywo to wygląda to polecam :

 

http://www.militaryphotos.net/forums/showt...03&page=448

Link to post
Share on other sites

dzięki wszystkim za pomoc najbardziej z tych replik zainteresował mnie KH416

lecz wszystko jeszcze przemyśle lecz kamuflaż na moim mundurze bardziej jest holenderski ale trudno go rozróżnić od klasycznego woodlanda. Może zakupie coś amerykańskiego bo wątpie by ktoś się czepiał szczegółów.

a ogólnie opłaca sie brac repliki firmy JG?

 

i jeszcze jedno pytanko m14 cyny opłaca sie i czy zdaje egzamin podczas walki?

Link to post
Share on other sites

Przekręciłeś wszystko co było do przekręcenia i jeszcze powiedziałeś, że holenderski DPM jest bliźniaczo podobny do woodlanda. I jeszcze zakładasz, że nikt się nie będzie czepiał.

Na początek, poczytaj sobie o replikach, których nazwy tak słodko przekręcasz, akurat o tych, o których mówisz na forum jest mnóstwo napisane. Potem, zastanów się czy chcesz dumnie reprezentować łąpserdack infrantry troops czy jednak coś ciekawszego zrobić trzymając się jakichkolwiek realiów.

Potem wróć do Nas, z konkretnymi wątpliwościami, które wynikają z przeczytanych tekstów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...