Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Custom made rifle


Recommended Posts

Witam drodzy koledzy. Niedawno zakupiłem shotguna 003 AGM link: http://www.taiwangun.com/shop,show,812 .

Po 2 miesiącach użytkowania, rozerwało tłok powietrza co czyniło go całkowicie niezdatnym do użytku. Do rzeczy panowie. Na bazie jego elementów i planów konstrukcyjnych, chciałbym zrobić sobie bron do walki o skutecznym zasięgu 45 metrów, całkowicie ze stali. Dziś wykonałem sobie tłok z rur stalowych o średnicach identycznych co do plastikowych odpowiedników w oryginale. Planuję wykorzystać oryginalną lufę wewnętrzną razem z komorą hop-up, oraz sprężynę. Z blachy giętej (stal) chciałbym wykonać body i korpus, do którego planuję przymocować kolbę z oryginału lub z drutu stalowego wykonać nową.

 

Moje pytanie brzmi - czy ktoś już podejmował się takiego zadania? Czy macie może jakieś wskazówki dla mnie? Co polecacie: dyszę wykonać samemu ze stali z drutu, czy też kupić? Zainwestować w nową lufę wewnętrzną precyzyjną, czy zostawić starą z aluminium? Jak myślicie czy stalowy tłok będzie dobrze współpracował z komora hop up z plastiku czy ją wymienić? Jak już mowie z znam sie na obrobce metalu więc powinienem sobie poradzić. Poza tym dziadek mi pomaga.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...