Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XV-lecie Stowarzyszenia "Dzikie Gęsi"


Recommended Posts

W imieniu swoim i Magdy dziękuję zarówno naszym miłym Gościom jak i Gęsiorom.

 

Kwiatek - też wielkie dzięki. Organizacja naszego Sztabu wprawiła by w zakłopotanie co najmniej NATO :F

 

Mimo mniejszych czy większych niedoróbek zupełnie zbędna część strzelaniowa wyszła przyzwoicie za co szczególne dzięki Manfredowi, Bonusowi, Szali, Qbie ia także wszystkim ekipom.

Link to post
Share on other sites

xie -" milczenie jest złotem" 8-)

Oj tam..... zawsze wolalam srebro.... tytan, platynę ;)

hahahahhaa

Ale przecież wiesz że żartuję :D Klasę się ma albo nie ma, a Gąski są pierwsza klasa, kiełbaski z grila też były boskie!

 

ps. Ja wszystko pamiętam.... i będę wnukom opowiadać :D na zlocie za 100 lat hahahhahahha żal tylko że ominęła mnie część taneczna...

Link to post
Share on other sites

Witam!

Podziękowania dla organizatorów za godną i zapierającą dech w piersiach imprezę. Gęsi, naprawdę świetna robota.

Ukłony dla d-cy strony (Szczepa) za wybitne zasługi dowódcze oraz determinację w odbieraniu telefonów z meldunkami. Szacun dla pododdziałów nr. 2, 3 oraz 4, działających pod tak wybitnym dowódcą jakim jest przytoczony powyżej Szczep. Szczególne pozdrowienia dla trzech młodych kolegów, którzy zrządzeniem losu oraz ręki dowódców, zostali przydzieleni do naszego oddziału (nr.1) i mieli z nami niezłą przeprawę. Wytrwali do końca, przy czym lekko nie mieli. Dodatkowo onieśmielać ich mogła dzieląca nas diametralna różnica wieku.

Podziękowania dla strony przeciwnej za odwagę i determinację w obliczu wroga (czyli nas) przebiegłość, wytrwałość, pomysłowość oraz waleczność w starciach ogniowych. Wyrażam też podziw dla zimnej krwi oraz angielskiego poczucia humoru, jakim nas przywitała obsada sztabu gdy wkroczyliśmy żądni krwi, w jego granice.

Na koniec gratulacje za świetną imprezę plenerową na łonie miejscowego gimnazjum. To była moja pierwsza i ostatnia taka impreza. Przynajmniej tak stwierdziła moja małżonka, gdy zostałem dostarczony pod drzwi mojego domu.

Mam przeczucie, że nie ma racji.

Pozdrawiam i dziękuje!

Link to post
Share on other sites

No to teraz my! khm, khm...

 

gę gę gęgę gęgę 15 gę :-P !!! 100 gę, 100 gę gęgęgę, gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę! gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę, gę wygęgany w kosmos gęgę gę gę gęgę gęgę gę, gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę

 

gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę! gęgęgęgę gęgę gę gęgę gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę.

gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę, 380 fps (gę gęgęgęgę) gęgę gę gęgę - gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę - gęgę gę gęgę? :killer:

 

gę gę gęgę gęgę gę :-P gęgęgę. gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę, gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę, gę gęgę gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę gę gę gęgę gęgę gę AK74 gęgęgę, gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę, gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę gę gę gęgę gęgę, gę gęgęgę! gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę gę :wink: gę gęgę - gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę. :mrgreen:

 

Yoghurt (gęgęgę)

 

PS: gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę!

 

EDIT: Sorry, nie wiem czy pierdykąłem ortograficznego w drugim akapicie - jak coś to nie bójcie się poprawić.

Link to post
Share on other sites

No to teraz my! khm, khm...

 

gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę! gęgęgęgę gęgę gę gęgę gę gę gęgę gęgę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gęgę gę gęgę.

 

 

I tu masz rację Yoghurt. Padłem ze śmiechu, kiedy przeczytałem to zdanie :wink:

 

 

co Wam się nie podobało, czego brakowało itp. proszę na PW.

 

Raczej, że na PW. Niech mi nikt nie próbuje jakiś dąsów tu pisać bo zadziobię... GĘ, GĘ :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...