Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWIA_TEK

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. W ramach dyskusji o Berylach ASG w armii, zapraszam do obejrzenia :)
 2. Kwiatki z "Misja Afganistan" - czyli kamizelka Boruca :icon_biggrin:
 3. Wczoraj zamontowałem ACSU. Włożenie modułu nie sprawiło mi większych problemów. Instrukcja jest jasna i czytelna. Moduł działa REWELACYJNIE. Można śmiało powiedzieć, że zrobiłem sobie budżetową SYSTEME PTW :icon_biggrin: - Mechbox pracuje płynnie. - Prawdziwa muzyka dla ucha. - Tryb BURST wymiata. Zauważyłem, że wszystko działa lepiej na baterii LiPo 11,1v (sprężyna 120). Jeżeli w przyszłości zrobią komorę HU eliminującą puste strzały to będzie już pełnia szczęścia.
 4. KWIA_TEK

  M4

  733 firmy SRC przerobione na M4 CQB Jedynym "kontraktowym" elementem jest przedni chwyt taktyczny Knight Arm. :icon_biggrin: Pozostałe dodatki to produkcja ChRL
 5. Ja polecam taki sposób: Wziąć piwo, farbę (najlepiej NFM), replikę i zejść do piwnicy. Tam postawić karabin na kolbie. Wypić piwo i kilkoma dłuższymi pryśnięciami pomalować karabin "po całości" (ważne, nie odtłuszczać powierzchni repliki). Podczas malowania specjalnie nie przykładać się do roboty bo zrobią się zacieki. Zostawić replikę na noc do wysuszenia. Rano zabrać karabin na strzelanie. Po kilku strzelankach farba zacznie się przecierać, odpryskiwać a karabin zacznie wyglądać jak ze śmietnika wyjęty. Kiedy będzie ni czarny ni zielony czyli taki podobny do niczego, oznacza to, że mamy
 6. Używam Li-Po od roku. Mam dwa ogniwa. King-arms i Firefox (oba 11,1v). Wydaję mi się, że ogniwa trochę "spuchły". Nie stało się to z dnia na dzień. - Baterie działają bardzo dobrze. - Nie ma problemów z ładowaniem. - Nie grzeją się. - Nie są uszkodzone. - Nie były rozładowane. Jednym słowem używane zgodnie ze sztuką. Czy powolne puchniecie Li-Po to norma? Dziękuję.
 7. Misja zakończona. Na deser zostawiłem sobie "Misje Specjalne". Celebruję moment rozpoczęcia :) Może w przyszłym tygodniu...? Ja, jestem zachwycony COD MW2 Bez odbioru.
 8. I tu masz rację Yoghurt. Padłem ze śmiechu, kiedy przeczytałem to zdanie :wink: Raczej, że na PW. Niech mi nikt nie próbuje jakiś dąsów tu pisać bo zadziobię... GĘ, GĘ :)
 9. A ja chciałem podziękować Szczepowi i jego małżonce za urocze kilka godzin spędzonych w leśnym sztabie. Szczep z cygarem w zębach nadawał przez trzy GSM-y na raz. Odczytywał kolejne rozkazy z mokrych kartek. Żona Szczepa pitrasiła kolejne kanapki z "zajebistą" mielonka. A ja, jak przystało na ochronę sztabu... miałem na wszystko oko, wylegując się na bodybag i pogryzając jakieś ohydne cukierki z MRE. Sielanka, jak w rodzinie 8) ... a i jeszcze JANOSIKOWE (klik)
 10. Dzisiaj zrobiłem próbę z starym dobrym butaprenem. Jest dobrze! Co do rozmiaru i spasowania micha na głowie. Ja poprzekładałem poduszki po swojemu. Tę dużą okrągłą przyczepiłem trochę bardziej z przodu. Wyjąłem przednią. Dwie małe przykleiłem pionowo. Trochę kombinacje... ale działa.
 11. W sumie racja. Dzięki. "Poxipol" - Da radę! Ale gdyby ktoś miał jeszcze inne pomysły to poproszę.
 12. Witam. Chciałem na moim MICH-u nakleić taśmy rzep. Próbowałem silikonem ale nie trzyma. Może ktoś z was kleił takie taśmy do hełmu. Nie chcę próbować na razie z klejem bo boję się zniszczyć powłokę hełmu. Czy macie Panowie jakieś sprawdzone pomysły? Z góry dziękuję. Pozdrawiam
 13. Piszę tutaj ponieważ nie chcę zakładać nowego wątku i zaśmiecać. Nasi żołnierze dostali na testy nowe mundurki. Gazeta Wyborcza 8 marca 2008 Polecam lekturę zainteresowanym. "W kolekcji zastosowano trzy typy zapięć: rzepy, magnesy i tradycyjne guziki. - Po zakończeniu misji okaże się, które z tych rozwiązań są najpraktyczniejsze i które wybiorą żołnierze - dodaje ppłk Lis." Magnesy będą bardzo ciekawie "lepić" się do broni i granatów :)
 14. Z ciekawości rozebrałem gearbox mojej emki coby ten spust obadać dokładnie. Muszę przyznać, że są tam conajmniej dwa miejsca narażone na duże siły i napięcia - niestety miejsca te wykonane są dość mizernie. Może kiedyś we wszystkich M15 ukrychnie się spust? OBY NIE! :) A co do nieudanej konstrukcji M16 to sie zgadzam, że karabin jest przereklamowany. Jednak w latach '60 kiedy powstał wyznaczył pewne kierunki rozwoju współczesnej broni palnej. I chwała mu za to. Jestem nieobiektywny, poniewaz z założenia jestem zakochany w eMkach :)
×
×
 • Create New...