Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CZAKU

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,017 profile views
 1. Komplet CP gen 2 to tak około 1200-1500pln, lans kosztuje:P
 2. Raczej późniejszy okres, powiedzmy lata 2007-2010.
 3. Panowie nie znam się więc zadaję pytanie - jak wygląda sprawa ze spodniami ABDU. Cze seals używali ich czy też nie?
 4. A mnie wydaje się, że te dwie repliki CA to jedno i to samo.
 5. Dodając do tego co Errhile napisał, wybierasz takie buty taktyczne lub wojskowe, w których będzie TOBIE wygodnie. Idziesz do liceum więc, ile razy będziesz miał taką pokazówkę, co na zdjęciach? Tylko kilka i nie masz powodów do pieklenia się, tylko jak widzę po fotkach musisz trzymać się koloru czarnego, a tak to jest dowolność. Naucz się na początek patrzeć i wyciągać wnioski. Najpierw skończ pierwszą klasę, a potem myśl o bieganiu z szablą. Najpierw zadbaj o oceny, a może dostąpisz zaszczytu musztry z szablą, ale po tym jak zachowujesz się to nie sądzę.
 6. Szabla? Patrzam i nie wierzę, gdzie taką musztrę robią? Patryk czy jednak za bardzo przeginki nie zrobiłeś? Chciałbym Ci pomóc ale chyba sobie jaj robisz z tego miejsca. Jak szabla to na mur beton to muszą być do tego wygalansowane oficerki :)
 7. Związku z tym co czytam na temat tego gościa powyżej, może jednak by napisać do Regdorn'a, by ogłoszenia w komisie były widoczne po zalogowaniu. Szkoda, że taki klient biega po świecie. Mam tylko nadzieję, że litera prawa odpowiednio klientem się zajmie oraz ukaże go, a Wy odzyskacie swoje pieniądze.
 8. Powała nie jednemu palm face robi się od Twoich postów, ale spójrz sobie jak wygląda spooter. Według Ciebie bez ghilli i z M4 lub G36 :bialaflaga: Nie piszę o tym czym każdy zajmuje się w trakcie prowadzenia operacji, więc standardowo "doucz się".
 9. No to źle bawiłeś się w to snajperstwo, poczytaj sobie trochę Powała na ten temat, gdyż w tym momencie jak dla mnie banialuki wypisujesz. Nie przekazuj mylnych informacji.
 10. Panowie spokojnie, a nie pomyśleliście o pozwie zbiorowym prywatnym, sprawę macie wygraną. A potem komornik.
 11. Cena tych magów jest zacna, ale te magi mają małą wadę. Wystarczy by ziarnko piasku dotarło do zębatek podających kulki i zacinka. Kolega ma i niestety często mu psioczy ten mag, z powyżej podanego powodu. Owszem plusem jest jego wielkość, w porównaniu do klasycznego boxa no i wiadomo 10 punktów do lansu :)
 12. Panowie spokojnie. swego czasu byłem właścicielem M249 Para, a że chciałem wagowo zmiejszyć ciężar, wpadłem na pomysł by zamontować zwyczajną teleskopową kolbę od M4. Kupiłem na allegro, zwyczajną, chińską kolbę z prowadnicą. Kwestią podstawową jest po odkręceniu kolby od M249, założenie odpowiednich wielkością podkładek na śrubę którą wkłada się do prowadnicy i dokręcenie by kolba nie kręciła się. Zdawało to rezultat idealnie :)
 13. Do autora tematu, na allegro masz kilka ciekawych replik typu mp5 zacnych producentów: http://allegro.pl/replika-pistoletu-maszynowego-mp5-a2-i2072058456.html http://allegro.pl/mp5a3-tlf-ca-zestaw-seal-vbss-cqb-sf-i2085089537.html
 14. Lesio czemu tak twierdzisz? Jakoś ludzie używają i nie płaczą, a że body z absu, no tak - niektórzy muszą czuć w łapkach chiński metal.
 15. Czy sprawdzałeś sam magazynek, przed wsadzeniem go pod komorę? Czy podkręca kulki do samej góry? Możesz spróbować potrząsnąć magiem. Kulki mogą blokować się w tej sprężynie, którą podawane są kulki (możliwe że jest za bardzo skrecona). Rozciągnij ją delikatnie i obserwuj jak zachowują się podawany kompozyt.
×
×
 • Create New...