Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam,

mam problem z moją giwera a mianowicie nie dosyć że strzela sam po spuszczeniu zamka to strzela serią tak długo aż skończy mu się gaz...

(ja przypuszczam że to wina tego dzyndzelka w korpusie który naciska na ten guzik w magazynku który wpuszcza gaz do tłoka) lecz gdy próbuje zdjąć zamek to dochodzi do 0,5 cm w przód i koniec... mam pistolet parę dni i szkoda mi go wyrzucić... z gory thx ;P

Link to post
Share on other sites

W brew pozorom wcale nie takiej dużej. Rączka przeładowania taka jak w L96 jest wyjątkowo wygodna i nie wrzyna się w łapę (w przeciwieństwie do ostatnio rozchwytywanego SWD). Podczas gry strzela się na tyle rzadko i na tyle mało się myśli o takich drobiazgach, że przeładowywanie na prawdę nigdy nie jest problemem, chyba że ktoś ma bardzo drobną posturę.

 

Albo przerywacz. Ew po prostu masz chińską replikę gazową które słyną nie z jakości ale z awaryjności.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, problem mam ten sam co kolega, z tym że prawdopodobna przyczyna mojego problemu jest widoczna na zdjęciu:

 

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/6AZjtp...feat=directlink

 

Da się ten element gdzieś kupić (replika jest miesiąc po gwarancji :( )?

Ktoś sprzedaje części zamienne do tych chińskich "klocków"?

 

A może będzie pasowało coś z Glocka innej firmy (R17 to chyba podróbka TM, tak chyba wygląda przynajmniej z załączonej instrukcji obsługi)?

Albo odwrotnie może da się wykorzystać części tej repliki (np. zamek) do czegoś innego (np. glocka z "plastikowym" zamkiem innej firmy) ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...